PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611112}
8,2 10 171
ocen
8,2 10 1 10171
Medal of Honor: Allied Assault
powrót do forum gry Medal of Honor: Allied Assault

więcej czasu, niż jakiejkolwiek innej. A ostatni odcinek drugiej misji (od momentu, w którym zabierało się niemiecki mundur) znam niemal na pamięć. Macie jakieś ulubione misje?

użytkownik usunięty
Billy_Welsh

Nie mam swojej ulubionej. Najbardziej nie podobała mi się ta w zniszczonym mieście, gdzie co krok pochowani byli niemieccy snajperzy. Twórcy trochę przesadzili też z tą misją ze zniszczeniem U-Bota. Wykraść plany jako szpieg rozumiem, ale zniszczyć okręt w doku pełnym uzbrojonych przeciwników? To przesada. Misja desantu w Normandii jest rewelacyjna, ale nie powiem, że jest moją ulubioną.

ocenił(a) grę na 10

Właśnie misji w mieście nienawidzę. Mało przeciwników i banalnie schowani. Desant w Normandii jest faktycznie genialny, kiedyś przeszedłem go (pomijając moment z likwidacją Niemców snajperką pryz polu minowym) używając Colta ;)

ocenił(a) grę na 9
Billy_Welsh

Ja gram na multiplayer polecam Omaha beach 20 na 20

ocenił(a) grę na 10
Billy_Welsh

jak grałem 7 lat temu na moim starym kompie z windowsem XP, najbardziej m przypadła do gustu początkowa misja(w Algierii) oraz ta, w której trzeba było wysadzić u-boota

ocenił(a) grę na 10
Billy_Welsh

Mi przypadła do gustu misja na plaży Omaha, ogólnie to te pierwsze misje były naprawdę fajne :))) Potem to już taka mała rzeźnia się robiła :D

ocenił(a) grę na 10
Billy_Welsh

lądowanie na plaży zdecydowanie pasuje do filmu Szeregowiec Ryan ;)

MoHAa multiplayer to było to ^^
wolałem grać w to niż w tego cs! Na zawsze Medal w moim sercu ;)

Billy_Welsh

Cała gra jest zajebista.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones