Wikingowie (2013-2020)
Wikingowie: Sezon 6 Wikingowie sezon 6, odcinek 11
odcinek Wikingowie (2013-2020)

Prawdziwy król

King of Kings 47m
8,2 903
oceny
8,2 10 1 903
Wikingowie
powrót do forum s6e11

Oglądając ten odcinek sprawdziłem czy aby na pewno włąnczyłem sobie odcinek 11 czy nie 20, pożeganie z Bjornem i ten patos całej sytuacji pasował idealnie na ostatni odcinek serialu. Tym czasem do końca jest jeszcze prawie cały sezon. Twórcy oczywiście chchą wycisnąć z tego serialu niemal wszystko. przechodząc jednak do sedna odcinek pomimo sztampowości i lekkiego kiczu nie przegioł, bowiem z reguły kończyłoby się to wielką walką końcową w której Bjorn zwycięrza np z Ivarem albo Olekiem. Ja jednak ten odcinek widziałbym jako ostatni odcinek serialu.

ocenił(a) serial na 10
Tsubasa_147

Dokładnie, zgadzam się w zupełności - wprawdzie nie obejrzałam jeszcze pozostałych, ale uważam, że to byłoby zakończenie idealne

ocenił(a) serial na 10
Tsubasa_147

Piękny odcinek, ale nie wyjaśniał wszystkiego. Cały sezon na bardzo wysokim poziomie pokazuje tylko koniec "Złotej Ery Wikingów". Dawno nie czułem tyle emocji oglądając serial

ocenił(a) serial na 7
fantality1999

Wgl nie wyjaśniono morderstwa Athlestana przez Flokiego, czym tak naprwdę kierował się Ragnar zabrakło mi także Rollo który dowiaduje się we Francjii o śmierci swoich bratanków.

ocenił(a) serial na 9
Tsubasa_147

Wyjaśniono. Floki przyznał się, że zabił Athlestans z zazdrości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones