Stamtąd (2022)
Stamtąd: Sezon 2 Stamtąd Sezon 2, Odcinek 2
Odcinek Stamtąd (2022)

Uprzejmość nieznajomych

The Kindness of Strangers 44m
7,5 458
ocen
7,5 10 1 458
Stamtąd
powrót do forum s2e2

Nie pamiętam kiedy miałem przy serialu wychodzącym co tydzień tak, żebym niecierpliwie oczekiwał każdego kolejnego odcinka! Pytań pojawia się coraz więcej ale wszystko to wciąga niesamowicie i nie wiadomo do czego to wszystko zmierza, za to duży plus.

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

Zgadzam się. Przypadkowo trafiłem na ten serial i pierwszy sezon łyknąłem przez dwa dni. Teraz z niecierpliwością czekam na każdy kolejny odcinek drugiego sezonu. Te potwory są przerażające z tymi uśmiechami. Dawno nie oglądałem tak dobrego serialu.

ocenił(a) serial na 9
haterall

Dokładnie, mam tak samo.

ocenił(a) serial na 7
kreatorka1

W niedzielę będzie trzeci odcinek. Miłego oglądania. ;)

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

No te dwa odcinki sezonu 2 to jak na razie niesamowity sztos. O ile pierwszy miał przynudzające momenty tak powiedzmy od jego 7 odcinka do teraz nie idzie się oderwać. Oby tylko HBO tego nie skasowało jak to miało miejsce z Castle Rock.

ocenił(a) serial na 8
WTTW_FILM

Serial tylko w Polsce ma lokalizację na HBO (na zasadzie licencji) ale sam serial jest tworzony i emitowany przez stację MGM+ (wcześniej Epix), więc jeśli już to właśnie od MGM to będzie zależeć :D podobnie Castle Rock - HBO nie skasowało ale Hulu które tworzyło ten serial i nad którą kasacją do dziś ubolewam.

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

Racja mój błąd.

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Jeden mały szkopuł.... Potworki późno przyszły, nagle można biegać po nocy, krzyczeć. Same potworki niby wolne, a potrafią się teleportować w dane miejsce akcji. Tylko się czepiam :P odcinek mi się podobał :)

dziachanello

takich mniejszych i wiekszych glupot to tam w tym serialu jest niestety cala masa, trzeba brac z dobrodziejstwem inwentarza niestety ;)

ocenił(a) serial na 5
miko1980

Czasem ciężko brać z dobrodziejstwem inwentarza ;) Dziecko z przebitym mięśniem udowym dzień po wypadku śmiga po osiedlu. Zastanawiam się czemu mają służyć takie sceny. Przecież można było rozegrać to inaczej ;)

GreeN_DG

dlatego przy drugim sezonie powiedziałem już jednak pass ;)

ocenił(a) serial na 6
GreeN_DG

I ogólnie wepchnęli tam poprawności politycznej ile wlezie, od multi-kulti, Murzyni, Chińczyk, biali, mulaci po związek homoseksualny między kobietami. Ja rozumiem że tak wygląda społeczeństwo amerykańskie ale ciekawy zbieg okoliczności, chyba że jest tak jak ktoś tu napisał, że porwali ich kosmici i z każdej rasy i orientacji umieścili razem w matrix'ie.

ocenił(a) serial na 7
Nadzorca_harema

Serio z tym masz problem akurat w takim serialu? Sam sobie odpowiedziałeś. Nie ma w tym nic dziwnego.

Nadzorca_harema

człowieku, ten serial jest produkcji USA, to normalne, że są w nim przedstawiciele różnych ras, nacji etc. przecież USA nie jest państwem jednolitym pod tych względem. Nie rozumiem więc dlaczego nie miało by byc takich osób w amerykańskim serialu.

ocenił(a) serial na 6
paczula89

To prawda. Wielonarodowe społeczeństwo imigrantów. Nie jeden naród.

ocenił(a) serial na 6
paczula89

to nie znaczy że wszędzie trzeba wciskać tę akurat chorobę jako coś normalnego bo takim nie jest

ocenił(a) serial na 9
Rrouge

Super serial ! Świetnie się ogląda

Rrouge

Nie rozumiem zachwytów serial co najwyżej przeciętny, ale co gorsza bardzo przewidywalny Często opisywany jako z gatunku horror ale i sci fi którego tutaj narazie nie ma nic, łatwo zatem przewidzieć że osoby są porwane przez obcych i żyją w matriksie

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

Scenarzyści też chyba nie wiedzą i będzie tak jak kiedyś w LOST - nic się nigdy tak naprawdę nie wyjaśni.

Maciek_Medyj

Dlatego jest to produkcja z gatunku Horror xD

Maciek_Medyj

@Maciek_Medyj tylko, że w LOST się wszystko na końcu wyjaśniło

ocenił(a) serial na 6
MrFisherman

niby co?

ocenił(a) serial na 6
Rrouge

tylko z początku, potem jest niestety za dużo gadania w amerykańskim stylu kocham wszystkich

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones