PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005787}
5,1 1 098
ocen
5,1 10 1 1098
Small World
powrót do forum serialu Small World

Sama tematyka jest ciekawa i poruszajaca. Jednak jak to u Vegi bywa - chodzi o efektowność, nie efektywność. Po obejrzeniu serialu miałem wrazenie, ze tylko "liznał" tematyki, potraktował problem zbyt powierzchownie, stawiajac na pojedyncze mocne sceny, krotkie wpadajace w ucho dialogi oraz dynamiczny przebieg akcji. Tym samym pomija wiele waznych wątków, jak i całą tematykę porusza tylko w czesci. Obsada i gra aktorska stoi na dobrym poziomie, nie przyczepiałbym się zbytnio do żadnego z aktorów. Calosc wyszla pozytywnie - z poczatku serial wciaga, jednak z kazda scena mamy wrazenie braku rozwiniecia pewnych watków i powierzchowne potraktowanie sprawy. 6/10

ocenił(a) serial na 5
Bambim

Zgadzam się z Tobą.Fabuła porusza ciekawy temat,oglądało się nawet z ciekawością.Jednak czym dalej w las tym gorzej.A ta scena u tych satanistów na imprezie gdzie z twardego gliny zrobili w kilka minut pedofila,to już była fikcja i według mnie nic ważnego wnoszącego do fabuły.Jakby chcieli na siłę wmówić widzom że w każdym z nas siedzi ukryte zło.Spodziewałem się czegoś lepszego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones