Halo (2022)
Halo: Sezon 2 Halo sezon 2, odcinek 5
odcinek Halo (2022)

Aleria

1h 1m
6,5 266
ocen
6,5 10 1 266
Halo
powrót do forum s2e5

Trust? Trust.

ocenił(a) serial na 10

Nie spodziewałem się, że ten serial z odcinka na odcinek będzie tak dojrzewał. Te wszystkie emocji... Masakra! <3

ocenił(a) serial na 6
gu2ma

Ty coś ćpałeś czy mas problemy z percepcją? Serial jest nudny i ciągnie się jak flaki z olejem. Udało im się zrobić jeden sensowy odcinek gdzie czuć było klimat z gry "Halo" bo w końcu pokazali konkretną walkę, wojnę i jej skutki. Niestety w 5 odcinku wracamy do początku - czyli bla bla bla, dziecko, skośna, Soren, bla bla bla...o jest Master Chief.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kamilm81

2 sezon to obraza dla gier z serie Halo. Tylko ktoś upośledzony, znając grę i historię może pochwalać te gówno.

ocenił(a) serial na 9
murzyn_czarny

W gry grałem od CE do Infinity, te co na pc wyszły, Mitologię Halo też czytałem. A serial dla mnie zajebisty. Pewnie, że ma wady, ale nie chce mi się o tym pisać. Jak chcesz klimatu z gier, to se pograj i nie prdol.

Vhaldemar

Twoja stara nie narzeka jak ją pier.. ale widać że jesteś upośledzony to ci wybaczam. 

ocenił(a) serial na 9
murzyn_czarny

Ty mały p-e-d-e-r-a-s-t-o. Kiedy ssiesz pałę to czujesz smak gówna.

Vhaldemar

Nie interesuje mnie co twój stary z wujkiem i kolegami robią na zmianę z twoim upośledzonym ryjem i pupą. Patrząc i czytając ciebie to aborcja była by dla ciebie wybawieniem.

ocenił(a) serial na 9
murzyn_czarny

Twoją aborcję to by nawet nfz opłacił w każdym wieku.

Vhaldemar

Twoja stara nie narzeka, w porównaniu do twojej osoby i przeklina dzień w którym zaoszczędziła 5 zł na prezerwatywach, ale ci wybaczam bo jesteś upośledzony i masz znaczne (O2-P). Więc nie musisz się już spinać, trzymaj siły na Wujka i jego kolegów. Więc pozdrawiam, życzę miłego dzionka i smacznej kawusi - zwariowany odkurzaczu.

gu2ma

Dajesz "serduszko" serialowi scifi o żołnierzach w mocarnych kombinezonach bojowych stworzonych do zabijania ?
Mogę spytać jakie konkretnie emocje i uczucia Tobą targają bo obejrzeniu odcinków 2 sezonu? Co to są te "wszystkie emocje" ?

ocenił(a) serial na 9
85poll

Uniwersum lepsze od Star Wars. Wystarczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones