PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=330489}

H2O, wystarczy kropla

H2O: Just Add Water
6,6 19 403
oceny
6,6 10 1 19403
H2O, wystarczy kropla
powrót do forum serialu H2O, wystarczy kropla

9/10

użytkownik usunięty

Najlepszy serial, jaki oglądałem :) Gdyby ktoś miał wątpliwości, jestem 20-letnim chłopakiem.

ocenił(a) serial na 4

Heh trochę przeginasz z tą ocenę. 9/10 to przesada.

christinearron

Dlaczego przesada? Ja też jestem chłopakiem, mam 24 lata, a serial mi się podoba jak najbardziej :)

ocenił(a) serial na 4
kronikarz56

Lubisz seriale o głupiutkich idiotkach?

christinearron

Znam głupsze seriale o głupszych idiotkach przykładowo taki "Beverly Hills 90210". Tam to dopiero bohaterowie z powodu hormonów zachowywali się jakby w ogóle żadnej klepki nie mieli. Albo inne badziewia współczesne jak choćby "Słodkie problemy" czy jakoś tak. Ten serial, choć jego bohaterki nie zawsze zachowują się jak na ich wiek przystało, przynajmniej nie razi moich oczu tak mocno, jak te, co wymieniłem. Poza tym.... Lubię fantastykę, a ponadto serial niejeden raz trzyma bardzo mocno w napięciu.

ocenił(a) serial na 7
kronikarz56

ja mam 20 rocznikowo xd i podoba mi sie ten serial bo jak zaczynalem go ogladac to mialem jakies 14-15 lat wiec pewien sentyment jest wtedy bardzo mi sie to podobalo (pelnia, magiczne jeziorko, przyjazn, zabawne WTEDY przygody :) dawno go nie ogladalem bo na Jetix , DisneyXD i Disney Channel dawno lecialy premierowe odcinki. Wiec nie wiem czy teraz jako 20latek tak samo wciagnabym sie w ogladanie serialu jak wtedy ale serial pamietam bardzo mile :)

Adasko94

Ja miałem podobnie. Przypadkiem przerzucając kanały zobaczyłem ten serial i nie wiedzieć czemu przykuł on moją uwagę. Myślałem, że raczej to będzie "przypadkowa znajomość", a potem fabuła wciągnęła mnie i chciałem wiedzieć więcej i więcej. Poza tym wtedy, gdy zacząłem go oglądać serial był mocno na topie i wszyscy o nim mówili. Wolałem nie być w tyle i zacząłem oglądać. A potem tak się wciągnąłem, że go polubiłem i do dzisiaj lubię :) Pewnie gdybym obejrzał go pierwszy raz dopiero mając 24 lata, to pewnie by mnie tak nie porwał jak jakieś 7 lat temu, gdy obejrzałem pierwsze odcinki :)

ocenił(a) serial na 7
kronikarz56

Dokladnie, a w dodatku dziewczyny stawaly sie coraz ladniejsze i przygody bardziej mlodziezowe wiec sie z checia ogladalo. Heh chyba nie zapomne jak specjalnie jezdzilem do siostry na Jetix aby ogladac serial, potem na szczescie sam juz mialem jetix a po nim DisneyXD:) musze powiedziec ze fajnie wiedziec ze nie jestem jedynym starszym gosciem co to oglada :)

Adasko94

Wiem doskonale, o czym mówisz. Jeśli chodzi o mnie, to pamiętam doskonale, jak sam zacząłem ten serial oglądać, bo spodobała mi się Phoebe Tonkin w bikini xD. Hehehehe. A potem wciągnąłem się w fabułę na tyle mocno, że polubiłem ten serial. Obecnie mam na DVD wszystkie odcinki oraz 14 książek na podstawie 14 pierwszych odcinków serialu. Mam też dwie książki o serialu i jeszcze parę drobiazgów związanych z serialem. Wiem, że to dziwaczne, ale po prostu polubiłem ten serial. Naprawdę jest w nim to COŚ. Nie ma w nim jakieś demoralizacji ani braku przesłania. Fabuła ciekawa, interesujące postacie, w ogóle świetny serial, choć przyznaję, że kilka spraw bym w nim zmienił.

ocenił(a) serial na 7
kronikarz56

Ja co prawda nie mam tych filmow, ale moja siora ma i sporo czytalem jej gazety jak u niej bylem wtedy na wakacjach ;) hahah po polnocy chodzilismy spac bo ogladalismy filmy i gazety hahah modosc :P

Adasko94

Ach, wspomnień czar. Zdecydowanie miło jest powspominać. Ja też mam z tym serialem całkiem miłe wspomnienia, zwłaszcza jak oglądałem go z pewną moją bliską koleżanką i razem niejeden raz komentowaliśmy to, co widzieliśmy na ekranie - komentarze były naprawdę zabawne. Szkoda, że to już tylko wspomnienia :)

ocenił(a) serial na 7
kronikarz56

Ach, serial mojego dzieciństwa xd

Piszę opowiadanie na jego podstawie, co prawda fabuła nieco inna (sezon trzeci od podstaw), ale zapraszam serdecznie do czytania i komentowania:

http://serce-to-muszla-o-pojemnosci-oceanu.blogspot.com/

diem_carpe

Z chęcią przeczytam. Ja z kolei zapraszam do czytania mojego opowiadania na podstawie, co prawda innego serialu naszego dzieciństwa, ale jednak. :)

pokemon5l.blog.pl

ocenił(a) serial na 1
Adasko94

Nie jesteście jedyni xd Ja jestem nieco młodszy od was, bo mam 18 lat dopiero i tak samo jak wam, spodobał mi się ten serial kilka lat temu :D Zanim zacząłem to oglądać, myślałem że to jakaś bajeczka dla dzieci, ale jak obejrzałem ze dwa odcinki, to stwierdziłem, że jest inaczej i mnie wciągnęło xd Patrząc prawdzie w oczy, jak jeszcze był Jetix i leciało H2O, to na tle innych po*ebanych anime, H2O było zajebiste. Dzisiaj jestem mocno zżyty z serialami "The Vampire Diaries" i "The Originals", i między innymi dzięki Rebekah(Emma z H2O) mam sentyment do tego serialu :D

ocenił(a) serial na 7
pomsta1350

To prawda haha super serial szkoda ze to juz koniec ale my dorastamy a zawsze cos sie konczy...

ocenił(a) serial na 10

ja to samo kocham kocham kocham h2o ! a mam 21 lat i jestem dziewczyną , :D ten serial bede ogladac nawet jak bede miala 30 lat Wszystko mi sie w nim podoba te syreny i ogólnie. :D A ja uwielbiam takie fantasy i tak dalej i ta piekna przyjazn .;] kocham ;]
I tęsknie za tym serialem i to bardzo. Często go sobie powtarzam .

ocenił(a) serial na 4
MrsVampire

Jak dla mnie to bohaterki były denne.

ocenił(a) serial na 5

Heh... ja to oglądałam na studiach. Pamiętam do dziś, że jak moja mama przyłapała mnie przypadkiem w czasie seansu, to prawie się załamała, a na pewno zażenowała, że w tym wieku oglądam coś na takim poziomie. Bo serial faktycznie jest dziecinny, ale w taki przyjemny, pozbawiony głupawego niby humoru wylewającego się z innych produkcji kierowanych do najmłodszych, to o dziwo w miarę wiarygodne. Na początku trzeciego sezonu poczułam nawet zaskoczenie faktem, że moja ulubiona para już ze sobą nie jest... chociaż przez głupi wątek z kometą porzuciłam serię i nie wiem czy przypadkiem się pod koniec nie zeszli.

ocenił(a) serial na 4
Kandara

Mi jakoś nie podeszły nigdy główne bohaterki. Fatalnie traktowały Lewisa. Były takie....niewdzięczne! One same były nieostrożne, nie słuchały jego rad a kiedy wpadały przez to w kłopoty przerzucały na niego całą odpowiedzialność za własne błędy. Ale kiedy miały jakiś kłopot prawie zawsze szły najpierw do niego. Traktowały go jak służącego, który w poskokach przybiega na ich każde skinienie palca. Nie podobały mi się też relacje Cleo z jej siostrą. Wiadomo że Kim nie była święta. Ale w tej wojnie to Cleo była tą głupszą. Bo była starsza, mądrzejsza i mogła ustąpić albo wykombinować coś by załagodzić każdy spór. Ale ona zawsze musiała pokazać siostrze gdzie jest jej miejsce. Na każdym kroku traktowała ją z góry. A powinna zrozumieć, że skoro Kim jest od niej młodsza to oczywiste, że będzie bardziej dziecinna niż jej koleżanki. "Jesteś taka dziecinna!" ten tekst Cleo mówiła do siostry, jak zdarta płyta. Poza tym Cloe była w stosunku do siostry zwyczajnie podła! Np. używała swoich mocy aby jej dokuczać. Najczęściej kiedy Kim nie chciała robić tego co chce Cleo. Wtedy na Kim eksplodował sok albo woda ze szklanki lub kranu. Poza tym syrenki były hipokrytkami. Niby mówiły, że niewolno używać im mocy do złych celów. Ale np. przy użyciu swych mocy, oszukiwały by wygrać turniej siatkówki plażowej.

Ogólnie jakoś nigdy ich nie polubiłam.

christinearron

to tylko serial daj na luz

a gdzie go znajdę online?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones