Burmistrz Kingstown (2021)
Burmistrz Kingstown: Sezon 2 Burmistrz Kingstown sezon 2, odcinek 10

Mała zielona mrówka

Little Green Ant 45m
7,6 72
oceny
7,6 10 1 72
Burmistrz Kingstown
powrót do forum s2e10

Czyżby koniec?

ocenił(a) serial na 8

Po obejrzeniu odcinka, mam wrażenie, iż nie wszystkie sprawy zostały domknięte. Takie, jakby niedopowiedzenie, co dalej. Furtka do kontynuacji? Trzecia część, niezbyt dobre rozwiązanie, ale odcinek, czy dwa ekstra, byłyby by ok.

ocenił(a) serial na 8
rad_75

zakochałem się w tym serialu i z tego co wiem będzie trzeci sezon, był planowany na pierwszą połowę 2023 ale Mike (Jeremy Renner) uległ wypadkowi na nartach i obecnie przechodzi żmudną rehabilitację co odsunie premierę na czas nieokreślony

user_name

Został przejechany przez pług śnieżny. Ledwo uszedł z życiem.

user_name

Dokładnie chwilę poczekamy na Nowy sezon, ale będzie warto. Miał być w 2023 to najwyższej będzie w 2024 lub 2025, nic strasznego. Najważniejsze zdrowie Mike, poczekamy.

ocenił(a) serial na 6
rad_75

Ta prostytutka z dzieckiem na końcu odebrała telefon od kogoś, kto chyba miał głos Milo, który właśnie zginął na łajbie. I ten głos mówi, że wszystko jest ok i że już wraca.

ocenił(a) serial na 8
per333

No właśnie nie do końca rozumiem, czyli że zanim zginął zadzwonił?

ocenił(a) serial na 6
hrabianka

Może nie zginął. Albo pojawi się jakaś nowa postać. W rozmowie z Mikiem powiedziała, że ma znajomych i potrafi o siebie zadbać

ocenił(a) serial na 8
dalyte

Będzie 3 sezon, możliwe, że się dowiemy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones