PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10042364}

1670

8,0 91 125
ocen
8,0 10 1 91125
7,8 34
oceny krytyków
1670
powrót do forum serialu 1670

nie wiem co ejszcze, bo zacząłem oglądać, ale ... fajne kostiumy, jakiś tam klimat, a czegoś mu brakuje. Ma być śmieszny, a nie jest ...

mario_suze

Jest bardzo śmieszny, ale zawsze znajdą się malkontenci. 

Ivelise

Przesadzona groteska, nie każdemu to odpowiada. Trochę jestem zawiedziony, ale Grzegorz ze swoim koniem i teściem bardzo mnie rozbawił.

mario_suze

Scenariusz udany i zabawny, ale aktorzy grają niezbyt komediowo. Oczami wyobraźni widzę te dialogi na papierze i bawią. W ustach Jana Pawła i spółki robią się drętwe.

Phea

Jan Paweł w zwiastunie podobał mi się bardziej.

Phea

może trzeba było z grą aktorska iśc w Kargula i Pawlaka?

mario_suze

W mojej opinii jest lepiej niż można się spodziewać.. ale również czegoś tu brakuje. Cześć aktorów rzeczywiście zbyt drętwa (postać Macieja np. albo córka Jana Pawła). Mogli temat skrócić o ze 2 odcinki.. mi sie zdarzyło (o dziwo) w paru momentach lekko parsknąć śmiechem. Takie 6-7/10 to max.

shayba

tak, mi też się zdarzyło parę razy na cały sezon. Nie powiem, że dno, bo nie jest. Super, że opłącało się w końcu zrobić kostiumy, po tym jak zarżnęli łódzkie studio. Jest parę ciekawych scen i podejść do tematu, ale ... jak już pisałem coś nie tak jest. Ogólnie jest na tak i dałbym im na następny sezon.

ocenił(a) serial na 5
shayba

Zgadzam się w 100%...czegoś brakuje, a żarty choć w teorii do re to ich wykonanie trąci sucharem...nie wiem, czy to nie kwestia wykonawstwa...Topa trochę Zenkiem ze Złotopolskich jedzie, a córunia Skazanej jak zwykle drewniana...moze inny dobór aktorów by to wyniósł na orbite, ale pewnie wtedy budżet się nie spinał.

ocenił(a) serial na 9
shayba

Przecież Maciej to złoto! :)

użytkownik usunięty
mario_suze

Też mi się wydaje drewniany. Aktorzy deklamują dowcip i potem puszczają oko do widowni kiedy ta ma się śmiać. Nie liczyłem na Bareję, ale powiedzmy na takich Kiepskich tylko w innych realiach czyli pewną dosłownosć ale jednak zabawną bo przekraczającą różne małe tabu. A tutaj jest grzecznie jak na balu maturzystów (tych współczesnych oczywiście). Obiektywnie słabo napisane dialogi. Zdjęcia i scenografia fajne. Jakby ktoś chciał wsiąść mi na ogon (bo widze że prawie wszystkim się to podoba) to jeszcze dodam że nie trawię tzw. polskich kabaretów (i może tu jest problem) oraz to że obejrzałem tylko 1 odcinek i poczułem lekutkie zażenowanie więc odpuściłem - moze dalej jest lepiej, ale tyle tych seriali...

mario_suze

Ja generalnie źle się nie bawiłam, ale ten serial to taki generator wyrzucający polskie powiedzonka / memiczne teksty w nieco losowych momentach. Niby pasuje, ale jednak nie do końca...

ocenił(a) serial na 10
mario_suze

to może obejrzyj? skoro dopiero zacząłeś..?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones