Piotr Adamczyk

Piotr Aleksander Adamczyk

7,3
39 668 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Adamczyk

a rozdrabniasz się pan na tak gowniane filmy. Rozumiem, że chodzi o kasę, ale czasem warto zagrać w czymś niszowym, alternatywnym, ambitnym. Uważam pana za gościa z talentem, ale jak na razie jest to trwonienie sił przez zaspanego kojota.

Gibon_Szybkoreki

Masz pan talent zgadza się tylko w polszy kapucha nie leci z nieba za coś trzeba żyć, coś trzeba wsadzić do pyska.

tomucho77

myślę, że Adamczyk zarobił już tyle, że raz na jakiś czas mógłby zagrać w czymś alternatywnym.

Gibon_Szybkoreki

Zarobić zarobił zgadza się tylko nie zapominaj że za życie w luksusie trzeba płacić.
W USA są aktorzy którzy mieli więcej kapuchy i co teraz się z nimi dzieje ?
Np. taki Cage nakupował samochodów i domów w różnych częściach świata nie licząc się z faktem że więcej wydaje niż zarabia i teraz musi grać we wszystkich gniotach żeby nie popaść w biedę.

Gibon_Szybkoreki

Adamczyk nadaje sie juz tylko do dubbingu. Tyle razy dał ciała w filmach fabularnych ze dzis juz nikt nie moze na niego patrzeć.

sever

Wypowiadaj się za siebie i w których filmach dał ciała ?

Gibon_Szybkoreki

Rainera w "Czasie Honoru" zagrał fenomenalnie.Również brakuje mi ról poważniejszych z jego udziałem.

Anusiak

Oooooo tak.
Rola Rainera mu pasowała.
Tylko dla tej postaci zagranej przez niego ogladałem ten serial bo reszta w tym serialu to kicha aktorzy i na tle jego gry nie było na co patrzeć.

ostry119

Zakościelny też kichowato zagrał w tym serialu ?

Gibon_Szybkoreki

o właśnie :P
tomucho77, ale on może zarobioną kasę inwestować w akcje itp. złoto, antyki sztukę.... nie musi grać w gównianych filmach :p

pixi222

Skoro wiesz co jest dla niego dobre to zostań jego mangerem. Poprowadź jego karierę tak by grał w samych hitach i podbił Hollywood.

tomucho77

o co ci chodzi ?! :/ ja się odniosłam do tego :
"Zarobić zarobił zgadza się tylko nie zapominaj że za życie w luksusie trzeba płacić.
W USA są aktorzy którzy mieli więcej kapuchy i co teraz się z nimi dzieje ?
Np. taki Cage nakupował samochodów i domów w różnych częściach świata nie licząc się z faktem że więcej wydaje niż zarabia i teraz musi grać we wszystkich gniotach żeby nie popaść w biedę."

Żeby mieć za co żyć wcale nie musi grać w gównie, ale on chyba tego nie rozmune :P

pixi222

Nie porównuj Polski do USA. U nas nie robi się tylu filmów co w Stanach. Tam jeśli aktor popadnie w długi to musi grać w gniotach, a u nas gdyby grał tylko w dobrych filmach to byśmy go widzieli raz na rok.

tomucho77

przecież ty TY napisałeś :P ja mówię o INWESTOWANIU pieniędzy ....
oj tam wcale nie raz na rok :P mamy nawet dużo w miarę dobrych filmów, tylko trzeba wybierać rozumnie, a Adamczyk wygląda jakby się nie zastanawiał...

pixi222

To daj przykłady dobrych filmów z zeszłego roku w których Adamczyk mógłby zagrać ?

tomucho77

Chrzest, Różyczka, Kołysanka, dom zły, Rewers, Wszystko, co kocham, Skrzydlate świnie, lincz, zero, Matka Teresa od kotów, świnki, wenecja, Erratum, Mniejsze zło, mistyfikacja, Joanna, Trzy minuty. 21:37, Dwa ognie, ewa, heniek.....
wszystkich nie widziałam, ale zamierzam bo wydają się ciekawe są dobre tylko trzeba je wybierać z rzeszy gniotów...

pixi222

No dobra wymieniłeś tytuły, ale teraz zadaj sobiej pytanie czy do każdego pasował by Adamczyk ? Nie zapominaj że Adamczyk ma charakterystyczny szarmancki wygląd, specyficzne zachowanie i charakterystyczny głos.

tomucho77

wymieniłam :P może i nie pasował by do każdego... Ale aktor od tego jest, żeby przekonać nas, że nadaje się do danej roli

pixi222

Nie zgodzę się z tobą są tacy aktorzy co nie pasują do pewnego rodzaju filmów. Czy np. Sean Connery czy Roger Moore zagrali w westernie ?
Oni do tego typu filmów nie pasują.
Tak więc pan Adamczyk nie pasuje do większości filmów które wymieniłaś.
Wyobraź go sobie w Skrzydlatych Świniach jako kibola.

tomucho77

a mi się zdaje, że Connery jako kowboj to by było coś :P jasne, że niektórzy nie pasują do wszystkich ról...
Skąd wiesz, że nie ?sorry, ale nie każdy myśli tak jak ty...
jakby poćwiczył na siłowni i pouczył się od kiboli ruchów to i pewnie by zagrał... co nie zmienia faktu, że najlepiej mu wychodzą role "ciepłych kluch" , ale jak na razie on idzie właśnie po prostej linii i gra właśnie takie role, więc nie wiemy, co jeszcze potrafi...

pixi222

Zgadza się masz rację ale niekiedy te próby z góry skazane są na niepowodzenie. Dam ci przykład Bruca Willisa ... pasuje do ról policjantów do filmów s-f, komedii umie grać czarne charaktery w sensacjach.
Ale gdy zagrał w Ostatnim sprawiedliwym (film gangsterski zalatujący westernem) co wyszło ? A no wyszła jedna wielka kicha.
Raz spróbował i zobaczył że tego typu filmy nie są dla niego i finito.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones