Patrycja Soliman

7,6
2 054 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Patrycja Soliman

dobra aktorka szkoda że tak mało gra w filmach czy serialach. Super zagrała w pensjonacie pod różą albo w Karolu człowiek który został papieżem.

kinomanka_13

On raczej spełnia się w teatrze. Zresztą miałam okazje widzieć ją nie raz na żywo na deskach teatru i zawsze jest wspaniała:)

marzi8

to zauważyłam bo jej woogle nie widać. Mogła by zagrać w jakimś filmie czy serialu, chciałabym zobaczyć ją w jakieś komedii.

kinomanka_13

Oczy ma piękne,takie duże i czarne.Szkoda,ze tak mało gra w filmach.Zdolna jest.

mrs robinson

no zgadzam się. Chciałabym żeby zagrała w serialu czy w filmie nawet epizodycznie, lubię na nią patrzeć polubiłam ją od razu jak zaczęła grać w pensjonacie pod różą Kalinę zbuntowaną nastolatkę córkę Dusi i Tomka. Poza Soliman polubiłam przez pensjonat pod różą Walach, Kuleszę, trochę Trybałę, Piotra Skargę, Piotra Pilitowskiego (Ksawery).

kinomanka_13

Mi się szczególnie spodobała w ''Ogrodzie Luizy'' ,była taka piekna,dziewczeca i niewinna <3

mrs robinson

no też mi się tam podobała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones