Patrycja Soliman

7,6
2 054 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Patrycja Soliman

Jednak nie lubie jej za rolę Kaliny w "Pensjonacie pod różą". Jej postać jest słaba... Co innego w filmie "Karol". Tam wypadła genialnie. Więcc musi byc dobrą aktorką. Jednak nie przepadam za nią.

rundolff

Zaczyman dostrzegać małą ewolucję tej aktorki. Epizody w "Jasminum" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" pokazały, że jest w niej potencjał. W "Ogrodzie Luizy" po prostu mnie olśniła.

Radzimir_Radzmirowski

W Ogrodzie Luizy jest genialna. W tym filmie pokazała na co ją stać. Postać, którą gra jest naprawde urocza:) Podobała mi sie równiez w Jasminum chociaż zagrała tylko epizodyczną role. No i jest śliczna.

Lexie

Ja ją poznałam w `Pensjonacie pod różą` i od razu mi się spodobała jako aktorka : ) Później widziałam ją w `Karolu..` To było coś! : ] Brawurowo tam zagrała. : )

rundolff

Rany , jak można oceniać aktora po rolach odgrywanych w serialach typu "mydlana opera" czyli np: Pensjonat po Różą. W takich serialach to najlepsi aktorzy wypadają blado.
A Soliman ma duży talent który pokazała w "Ogrodzie Luizy" i na dodatek jest moim zdaniem jedną z najpiękniejszych aktorek .

egreg

Film "Ogród Luizy" obejrzałam niedawno i nadal podtrzymuje zdanie, że Patrycja jest dobrą aktorką. A co do "Pensjonatu pod różą" serial nie był aż taki zły, a oczywiste jest, że aby nabrać doświadczenia i umiejętności gry aktorskiej trzeba gdzieś grać a co za różnica czy w teatrze, serialach czy w filmach?? Wiadomo filmy lepiej się ogląda.

Ruby_Angel

Niestety , ale grając w serialach nie nabędzie się umiejętności gry aktorskiej na wysokim poziomie. A "Pensjonat pod różą" to jak każda opera mydlana jest kiepski , przede wszystkim jeśli chodzi o grę aktorską. No i oczywiście Soliman też tam zagrała przeciętnie. W takich serialach nie wymaga się tego od aktorów niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones