Maciej Dębosz

7,2
136 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Dębosz

policjant i słaba kondycja i spryt. Nie pokazał się w Wipe out. Ciekawe jak mu poszedł test sprawnościowy

weeman86

W serialu wygląda na wysportowanego. Nie oglądałem wipe out, ale nie wymagaj od niego, żeby był sportowcem, każdy kto pracuje, nie ma zbyt wiele czasu na inne rzeczy, a nie słyszałem, żeby policjani w ramach pracy chodzili na siłownię czy biegali. To zależy od nich i raczej jak się aspiruje do bycia policjantem, trzeba te tesy przejść. Jestem tego pewien, bo jak widzę trzydziestkokilkuletnich, otłuszczonych sierżantów czy innych na równie "wysokich" stanowiskach, to nie wierze, że oni mają przez całą karierę jakieś testy, to niemożliwe. Oni by na tych testach zawałów podostawali.
Już na samym początku mnie rozśmieszyłeś. Policjant i kondycja? Gdzie ty mieszkasz, że takich policjantów masz. U mnie same grubasy, albo z potencjałem do otyłości. Może czasem się jakiś trafi wysportowany, tak często jak u księży.

użytkownik usunięty

A komentarz?

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

Miły jesteś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones