Małgorzata Bela

6,9
1 792 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Bela

Piękna kobieta, modelka, ale aktorstwem nie zachwyca...

filmm

Jest o mile świetlne lepsza niż większość polskich aktorów, których aktualnie serwują nam telewizja i kino.

Binula

Telewizja niestety serwuję nam tzw. aktorów-amatorów. Bez żadnego doświadczenia, co gorsza bez talentu. Mnie jej aktorstwo zupełnie nie przekonuję jest po prostu sztuczna.

filmm

Podzielam twoją opinię. Odnoszę się do niej z sympatią, bo nie mam powodu jej nie lubić, a poza tym wygląda na bardzo sympatyczną osobę. Ale grą aktorską mnie nie zachwyca.

gosialek

Widzieliście ją w "Bez Tajemnic"? Ogromne zaskoczenia. Pozytywne.

iwonka_sl

No właśnie w tym serialu jest dla mnie bardzo płytka, nie chodzi oczywiście o postać, jaką gra, tylko sposób w jaki to robi (i bynajmniej nie jest to cześć roli). Jej emocje wyglądają identycznie, wzburzenie jest sztuczne, nie widzę tych emocji, ale może po prostu rola jest trudna i ją przerosła. Głosem też nie pracuje, pomijając irytującą wadę wymowy (tym bardziej nie rozumiem jej 'aktorstwa').

Ammelina

Popieram, w "Bez tajemnic" zachwyca mnie jej uroda i dopasowanie do roli, natomiast irytuje wada wymowy, jakieś kluski w buzi, które każą domyślać się wypowiadanych fragmentów...

użytkownik usunięty
iwonka_sl

Też tak uważam. Aktorsko w zasadzie słabo, a jednak w moim odczuciu pasowała do tej roli.

filmm

Widząc ja na ekranie mam wrażenie, że widzę żywego trupa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones