Karolina Stefańska

6,3
52 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Karolina Stefańska

jest to moja ulubiona aktorka , jest po prostu "wielka" jej talent naprawde do mnie przemawia. Nie mozna Jej porównac z zadna "gwiazda" polskiego kina, bo szczerze mówiąc bym ją obraził. Widziałem wiele sztuk z nia i w Krakowie jak jescze byly to pewnei sztuki studenckie przed obrona dyplomu. A teraz w Lublinie jestem teatromanem i nie opuscilem zadnej sztuki w moim ukochanym teatrze Osterwy a juz nie wspomne o spektaklach z Karoliną. Potrafi byc liryczna , potrafi tak dosłownie i dosadnie przekazac i emocje, wrażenia których ona doznaje oczywiscie na scenie.W każdym spektaklu postac którą gra odzwierciedla po prostu wrecz w sposob doskonaly. Jakbym czytał ksiązke i zalozyl okulary 3D na pewno bym ja widzial:). Żałuję , że nie dostaje ról filmowych tzn większych ról..ale może to i dobrze bo taki talent to tylko należy ogląać NA ŻYWO,,,,na deskach teatru. JEdnym slowem prawdziwa aktorka. Dzisiaj jak ktos mnie zapyta o wielka polska aktorke(juz zasluzona) powiem Beata Tyszkiewicz, mimo tego ze jak ona grała to mnie nie bylo w najbardziej optymistycznych planach:-) ale filmografie znam. Natomiast jesli uslysze to samo pytanie za "x" lat powiem KAROLINA STEFAŃSKA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones