Jude Law

David Jude Law

8,3
76 858 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jude Law

i zarazem 'inaczej; zagranych ról... bardzo konsekwetna gra. Może wydawać się, żę jego postawa była dość nudna, ale minimalizm emocji, a także możliwość by móc uwierzyć w jego postać była tutaj najsilniejszym atutem. Trzeba dodać, iż też nie wiele w sumie miał kwestii w wielu momentach zatem wymagalo to trochę nadrobić grą. Bardzo pieknie i teatralnie

vasil_zajcev

zgadzam się w zupełności, świetna rola.

vasil_zajcev

Ja również się zgadzam. Udowodnił w tym filmie, że jest bardzo dobrym aktorem i potrafi odnaleźć się w różnych rolach.

vasil_zajcev

W sumie pierwszy film, w którym go widziałam, więc nie mam porównania, ale... podobał mi się w tej roli. Polubiłam jego postać o wiele bardziej niż Wrońskiego...

Essence_Of_Life

pierwszy film z nim? nie źle... tak oglądać filmy i nie na trafić na tego pana?

vasil_zajcev

"Tak oglądać"? : DD chyba nie zrozumiałam, ale nvm.
Nie jestem kinomanką, to po primo, a po secundo, nie dysponuję taką ilością wolnego czasu, żeby oglądać tyle, ile bym chciała. :<

Essence_Of_Life

zakladałem, iż posiadacze konta w tym miejscu poświęcają filmowom troszkę więcej czasu, choć nie zmienia to faktu, iż jak się patrzy na CV Jude'a to wiele z tych filmów czasem ciężko było ominąć:)

vasil_zajcev

Od każdej reguły jest wyjątek, ale zakładam, że ja nie jestem jedynym. Pozdrawiam. :)

vasil_zajcev

Jako Karenin - znakomity.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones