Beata Fido

Beata Fido-Wawrzyniak

2,4
5 548 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Beata Fido

Wprawdzie aktorka z tej Pani marna, ale - jak widać - tłuszcza filmwebowska hejtuje ją nie za to jak (kiepsko) gra, ale za to w czym gra. A wiadomo przecież, że należy grać wyłącznie w filmach pieszczochów komuny bądź pedofilów jak Polański. Zapewne nikt z tej hejterskiej tłuszczy nie pierdnął nawet na jednego aktora grającego w serialu Ekipa Hollandowej, choć cuchnęło z niego Tuskiem na kilometr. Oto prawdziwi komentatorzy na poziomie.

użytkownik usunięty
BARTOSH_

Mądre słowa.

BARTOSH_

Nieźle masz zrytą banie przez TVP.

TelegramSam

pisowski troll

BARTOSH_

Wisi mi w czym grała. Interesuje mnie, jak gra. PO prostu nie chce mi się wierzyć, że skończyła szkołę teatralną.Nieważne, czy od niej cuchnie i na ile metrów. Lepiej chyba grają amatorzy z telenoweli.

BARTOSH_

Nie wiem, co mogłaby zrobić, żeby sobie poprawić ocenę na filmwebie. W rankingu najlepszych aktorów króluje Joaquin Phoenix jako Joker 2019, a na drugim miejscu Heath Ledger jako Joker 2008. Wychodzi, że najlepsza rola dla aktora to Joker, ale dla aktorki i to starszej, to nie wiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones