PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547251}

Wybacz, ale chcę się z tobą ożenić

Scusa ma ti voglio sposare
6,6 6 994
oceny
6,6 10 1 6994
Wybacz, ale chcę się z tobą ożenić
powrót do forum filmu Wybacz, ale chcę się z tobą ożenić

Pytam osoby oceniające film, bo nie mam bladego pojęcia dlaczego tak wysoko oceniły ten film. Przyznam się, że przeszło pół roku czekałam na ten film, a po jego obejrzeniu byłam strasznie zawiedziona.
W Scusa ma ti chiamo amore się zakochałam. Pierwsza część była genialna, tchneła romantyzmem, ciekawą fabułą, zabawnymi i sympatycznymi bohaterami. To był film, który chciało się oglądać ciagle, wracać do ulubionych momentów.
W drugiej części zawodzi przede wszystkim fabuła, aktorom się nie dziwię. Bo jeżeli scenariusz jest do bani, to oni nic nie zdziałają. Moccia się nie postarał. Filmu nie ratuje nawet boski Bova.

Owszem jest kilka zabawnych scen, ale większość jest nijaka. Przyznaję zakończenie też jest dość fajne.
Najmocniejszym punktem tej produkcji jest dla mnie ścieżka dźwiękowa za którą było odpowiedzialne Zero Assoluto i Emmanuel Bose.

Luana

Hej :) ja też się zakochałam w 1 części była cudowna i bardzo chciałabym obejrzeć drugą niestety nigdzie nie mogę znaleźć napisów. Jeśli je masz to bardzo proszę podaj linka gdzie one są ? :)

zuzik19

Nie mam napisów, oglądałam film bez nich. Chyba nie ma jeszcze nawet angielskich.

ocenił(a) film na 8
Luana

witaj Luana mam do ciebie pytanie gdzie znalazłas ten film?? bo ja zukam i nigdzie go nie ma.... bardzo bym prosił cie o o odpowiedz pozdrawiam:)

karol_336

Film w kiepskiej jakości, ale w całości można obejrzeć na Youtube. Ja znalazłam fajną wersję na Utorrent Scusa.Ma.Ti.Voglio.Sposare.2010.iTALiAN.DVDRip.XviD-TRL

Luana

http://isohunt.com/torrents/?ihq=scusa+ma+ti+voglio+sposare+dvdrip+trl

ocenił(a) film na 8
karol_336

Jest w sieci z wgranymi napisami a i ja mam go w swej norce.
Chomik Mietushek

ocenił(a) film na 8
Luana

czesc! nie wiecie może czy druga czesc ksiazki jest juz w Polsce a jesli tak to jaki mam tytuł. Z góry dziękuje za jakąkolwiek informacje:)

beatka199123

podbijam, czy jest juz tłumaczenie 2 części? ktoś wie?

ocenił(a) film na 7
orengada

jest i już od bardzo dawna Jeśli ktoś szuka filmu to jest do znalezienia na chomikuj z polskimi napisami :)

ocenił(a) film na 8
Luana

hej, Luana :)
ocenilam 9/10, wiec moge ci odpowiedziec na pytanie w poscie.
tak wysoko glownie ze wzgledu na emocje, po pierwsze - 'Scusa ma ti chiamo amore' mnie oczarowalo i bylo odkryciem miesiaca, wiec koniecznie chcialam wiekszej dawki losow bohaterow, a to dostalam w drugiej czesci. Po drugie za Wlochy, pokazanie ich mentalnosci i kultury :) Po trzecie za brak nudy, poprawe humoru i piekna para jaka tworzyli glowni bohaterowie.
Nie zawsze wszystko mozna racjonalnie na chlodno wykalkulowac i ocenic, czasem trzeba wlasnie tak! Jezeli mam zly dzien a ten film to zmienil, cos z niego wynioslam - chec do dzialania, cokolwiek i dodatkowo ma inne zalety to dostaje z miejsca 10 lub 9 ;)

ocenił(a) film na 3
Luana

Pierwsza część nie mogę powiedzieć, bo podobała mi się, ale druga część to jakaś porażka ;/ Straciłam czas, a myślałam, że naprawdę fajnie im to wyjdzie... I dodam jeszcze, że niemiłosiernie denerwuje mnie swoją osobą główna bohaterka Niki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones