PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33318}

Włóczykij

Accattone
7,0 1 665
ocen
7,0 10 1 1665
7,0 5
ocen krytyków
Włóczykij
powrót do forum filmu Włóczykij

Słaby, dialogi w wielu miejscach żenujące...
gra aktorska taka jakaś "telenowelowo-kolumbijsko-meksykańska"

ocenił(a) film na 10
amalaryk

dramatyczny, poetycki, przepiękny debiut Pasoliniego

ocenił(a) film na 5
mag_roc

raczej realistyczny, lekko rozwlekły, poetycki to był "Ptaki i ptaszyska" które właśnie obejrzałem ,nie wiem czy ostatnio mam jakieś zawyżone oczekiwania co do filmów, ale "Ptaki i ptaszyska" też na kolana mnie nie powalił... (7/10)

ocenił(a) film na 8
amalaryk

hahaha bez komentarza..... człowieku w wykonaniu naturszczyków nic bardziej genialnego nie znajdziesz

ocenił(a) film na 5
siedem

no dobrze, ale kto zabronił Pasoliniemu zatrudnić profesjonalnych aktorów?, jeśli taki miał zamysł to nie dziwne, że takich komentarzy ich gry może się spodziewać...
mam się zachwycać bo aktorzy "z łapanki" zagrali rewelacyjnie jak na swe zdolności?

ocenił(a) film na 8
amalaryk

Nikt nie każe się zachwycać ale nie wydaje mi się żeby występujący we Włóczykiju amatorzy zbyt odstawali poziomem od zawodowców z innych włoskich dzieł tamtych czasów. Poza tym idealnie pasowali do konwencji filmu- zachowywali się po prostu naturalnie. Co do dialogów to naprawdę nie mogę sobie przypomnieć żadnych żenujących motywów...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones