PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112926}

Szatańskie tango

Sátántangó
8,1 3 463
oceny
8,1 10 1 3463
9,0 12
ocen krytyków
Szatańskie tango
powrót do forum filmu Szatańskie tango
_iron_man_

Niestety zgadzam się z Tobą.
Nie zasłużyliśmy sobie na taki film, co potwierdza Twoja wypowiedź.

kucuser

Hahahaha.

_iron_man_

Nie zasłużyliśmy na takie wypowiedzi co potwierdzają Wasze komentarze....

winterlight

ten film nie zasługuje na to aby zmarnować aż tyle mojego cennego czasu

_iron_man_

A Ty nie zasługujesz na to aby się wypowiadać o tym filmie. Jak już skończyliśmy z zasługami to idź z foremkom i zbuduj mi babkę z piasku w innej piaskownicy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
_iron_man_

Trudno polemizować z takimi opiniami, bo poza odrzuceniem dzieła nie przedstawia się żadnych argumentów. Taki sposób oceniania jest najprostrzy. "Oglądanie tego filmu to straszliwa męka" i tyle. Mimo, że widziałem ten film wiele lat temu w dalszym ciągu w jakiś sposób tkwi we mnie. Pozytywnie tkwi. Oceniam go bardzo wysoko, choć zdaję sobie sprawę, cóż może być ciekawego w filmie, po pierwsze węgierskim, po drugie czarno-białym, po trzecie strasznie długim, po czwarte dziejącym się w upadającym PGRze, po piąte kadrowanym jakby niechlujnie, po szóste ze "strasznymi dłużyznami"? A jest wiele ciekawego. Otóż jak przypominam sobie ten film i patrzę na obecną Polskę to coraz bardziej go doceniam za wyjątkową przenikliwość. Nikt do tej pory nie pokazał tak dogłębnie psychiki postkomunistycznej i wręcz niemożności odrzucenia jej. Nawet przez osoby, które komunizm znają z opowieści rodziny lub filmów typu Bareja. Wymaga to nadludzkiego wysiłku. I bohaterowie fimu Tarra ten wysiłek podejmują za co im chwała. Ale czy nam chwała za kraj postkolonialny w jakim żyjemy? Czy dostrzegamy wokoło siebie i w sobie ten PGR?

ocenił(a) film na 10
pessoaa

za długie, nie czytałem
spróbuj następnym razem napisać mniej, pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
oneiric

krócej: no to masz problem, pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
pessoaa

no, jak chcesz, to umiesz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones