PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=335332}
8,2 36 408
ocen
8,2 10 1 36408
7,6 12
ocen krytyków
Samsara
powrót do forum filmu Samsara

nic nowego

ocenił(a) film na 3

film jest średni jeśli nie słaby nie pokazuje niczego nowego to czego można się dowiedzieć wiedzą już 10-latki tak naprawdę podobały mi się tylko ujęcia

ocenił(a) film na 10
lokospoko

Ten film to były głównie "ujęcia", Mistrzu Błyskotliwych Wniosków...

ocenił(a) film na 3
nova012

owszem zgadzam się z tobą Cięta Riposto ale mi chodzi o to że ten film nie pokazuje tak naprawdę żadnych wartości niby wszystko ok ale jak napisałem wcześniej to co reżyser chce pokazać wiedzą już dzieci a ładne ujęcia to za mało na dobry film

ocenił(a) film na 10
lokospoko

e, tam.

lokospoko

a wiedza juz te dzieci jak trolowac? skoro zycie jest faktycznie bez wartosci no to gratuluje.

ocenił(a) film na 3
kamik0

czytaj Sonny_21! twój komentarz nie ma sensu ponieważ wyżej były wymieniane prywatne opinie o filmie i mam do ciebie pytanie
kto marnuje życie my zamieszczając komentarze o filmie na forum do tego przeznaczonym czy ty zamieszczając swój bezsensowny komentarz który nie wyraża twojej opinii o "Samsarze".

lokospoko

nawet komentarza nie rozumiesz a bierzesz sie za krytykowanie. w ogole to nie krytykowanie tylko hejtowanie. mysle ze jak cos ma nie miec sensu to wlasnie gorzkie zale po tym jak ktos wdepnal w g***o a Ty siedzisz tu i bazgrolisz o filmie ktory Ci sie nie podobal, po cholere ja sie pytam?

ocenił(a) film na 9
lokospoko

Ten film nie pokazuje zadnych wartosci??!! Jestes pewien,ze mowimy o tym samym filmie?!

ocenił(a) film na 9
lokospoko

Uważam, że Twoje oczekiwania co do filmu lokospoko mijają się z tym, co rzeczywiście reżyser chciał przekazać. Twoim zamiarem było dowiedzieć się czegoś nowego z filmu, ale on nie bardzo jest filmem edukacyjnym, dydaktycznym. Jest to raczej dokument skłaniający do refleksji, własnej interpretacji. Nie podaje gotowej wiedzy na tacy, a daje do myślenia- jak różni jesteśmy, jak zróżnicowany jest świat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones