PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473486}
6,5 5 404
oceny
6,5 10 1 5404
Peacock
powrót do forum filmu Peacock

peacock

ocenił(a) film na 5

dziwaczny film, murphy po raz drugi w roli babki, tylko że w "śniadaniu na plutonie" był zabawny, jak mogą nie rozpoznać faceta, tylko dlatego, że włożył perukę i się umalował? z takimi oczami na żywca to chyba by nie wyszło

użytkownik usunięty
krasula_1

Taka Hannah Montana dla wymagających. Film niesamowicie naiwny i niestety nudny. Jednak można się było zaśmiać od czasu do czasu, więc tragedii nie było... Szkoda, bo zapowiadał się kawałek dobrego kina.
A Murphy był świetny, podobnie jak w Śniadaniu.

krasula_1

Nie, w "Śniadaniu na Plutonie" (który też oceniłam na BARDZO ZŁY) nie był ani trochę zabawny. W ogóle jakoś nie mogę przekonać się do tego aktora, cały czas mam nadzieję, że po kolejnym filmie coś się zmieni, ale nie, nigdy nic się nie zmienia.

Też mnie to zastanawia - dlaczego sprzedają nam tak naciągane filmy? Nikt się nie zorientował, że John i Emma to ta sama osoba? Wiem, że to film, a w filmach wszystko jest możliwe, ale... bez przesady ;)

Jedynia końcówka była w miarę. Spodobał mi się pomysł "spalenia Johna", ale to by było na tyle.

ocenił(a) film na 5
Purslane

oba filmy z Murphym w roli "kobiety" oceniłaś na 2, tak? i chodzi tylko o nastawienie w stosunku do niego?

umyta

Nie. Chodzi o to, że oba filmy z Murphym nie przypadły mi do gustu. Fajnie, że jest wszechstronnym aktorem, ale on nie ma tutaj nic do rzeczy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones