PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30830}
7,8 24 157
ocen
7,8 10 1 24157
8,6 40
ocen krytyków
Osiem i pół
powrót do forum filmu Osiem i pół

Wytrwałam do końca tylko dzięki Marcello, którego uwielbiam.

kuapoucha

Mam tak samo jak ty.

ocenił(a) film na 9
DziurawaMarysia

ups! obejrzałam drugi raz i zmieniam zdanie! oglądałam jak zaczarowana. rozumiem skąd te zachwyty.

kuapoucha

U mnie też były dwa seanse: pierwszy i ostatni :)

A tak na serio to upłynie sporo wody w Wiślę nim wrócę do tego filmu

ocenił(a) film na 9
DziurawaMarysia

Przypadkowo natknęłam się na niego na tvp kultura. Może zmiana zdania to kwestia tego, że tym razem oglądałam na dużym ekranie, wieczorową porą i miałam odpowiedni nastrój :)

kuapoucha

Za to La Strada i Dolce Vita strasznie mi się podobały.

ocenił(a) film na 10
kuapoucha

Ja oglądałem z rana na małym ekranie - w dodatku trochę głodny - czyli podrażniony. Dałem 10. Strach pomyśleć co będzie gdy włączę go wieczorem na dużym i najem się spaghetti. ;p

ocenił(a) film na 10
kuapoucha

jak można oglądać z głupim lektorem? nie słychać pięknego języka włoskiego...

kuapoucha

fabuła jakich wiele nic nadzwyczajnego, ale jakimś sposobem ujęcia kamer, postacie, tło są na swój sposób magiczne, hipnotyczne, i chyba w tym tkwi piękno tego dzieła, nie spotkałem się z czymś takim do tej pory....wrócę na pewno jeszcze nie raz!
Uwaga - film nie dla każdego!

ocenił(a) film na 4
kuapoucha

Ja odwrotnie: Marcello Mastroianni mnie irytował. Podobnie jak w "Słodkie życie" (tam większość postaci była irytująca). Skoro po obejrzeniu raz jeszcze zmieniłaś zdanie, to może wrócę do filmu kiedyś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones