PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30934}

Noce Cabirii

Le notti di Cabiria
7,9 7 254
oceny
7,9 10 1 7254
8,2 17
ocen krytyków
Noce Cabirii
powrót do forum filmu Noce Cabirii

ta aktorka była rewelacyjna!!! jeszcze z takim kinem to ja się nie spotkałam. Mój pierwszy
film tego reżysera i jestem zachwycona!

ocenił(a) film na 10
soniux

emocjonalnie chyba tylko ten taki intensywny, ale na pewno musisz zobaczyc "la stradę" - żelazna klasyka. a przede wszystkim polecam Ci mój ulubiony film "przygoda". też włoski. też stary...

ocenił(a) film na 10
Goat_2

"La stradę" już widziałam i też zrobiła na mnie duże wrażenie. A co do "Przygody" to chętnie sprawdzę:)

ocenił(a) film na 9
soniux

Przygoda to eksperymentalne dziwadło

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
soniux

Jest absolutnie genialna tez bylem w szoku! W La stradzie wzruszala smutna buzia a tutaj rozbrajala swoja pyszalkowatoscia, juz czekam na kolejne filmy fellini-masina.

ocenił(a) film na 10
soniux

I tak najlepszy był wuj Amleta. ;p

ocenił(a) film na 8
soniux

Była po prostu wspaniała, urzekła mnie niesamowicie w tym filmie. Chyba będe musiał obejrzeć więcej filmów z nią w roli głównej.

ocenił(a) film na 8
soniux

Masina mnie wprost zaczarowała. Też się poryczałam, ale o to akurat u mnie nie trudno ;) A Ty masz moją ukochaną Tracy jako avatara ;)

użytkownik usunięty
soniux

Giulietta była genialna! Jak na razie oglądałam z nią tylko ten film i La Stradę, a już plasuje się na wysokim miejscu w moim prywatnym rankingu aktorek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones