PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=249570}
7,0 75 786
ocen
7,0 10 1 75786
4,3 6
ocen krytyków
Karol papież, który pozostał człowiekiem
powrót do forum filmu Karol - papież, który pozostał człowiekiem

wiecie, że

ocenił(a) film na 4

jeden portal internetowy (mianowicie Onet.pl) napisał kiedy była premiera filmu "Karol-człowiek..." artykuł pod tytułem "Pedał uczuć, niesnący dobre słowo, zawsze pozytywnie nastawiony...". oczywiście Onet.pl strzelił gafę bo pomylił się w pisowni słowa "PEŁEN". A tytuł powinien brzmieć tak: "Pełen uczuć, niesnący dobre słowo, zawsze pozytywnie nastawiony...". Onet.pl na drugi opublikował jeszcze raz artykuł bez błędu, składając przeprosiny. Tysiące osób wypowiadały się wówczas na forum, czy błąd popełniono świadomie czy celowo, by skompromitować Jana Pawła II. A WY co o tym sądzicie?

ocenił(a) film na 10
Redox

pomyłki się zdażają.Niby po co ktos miałby obrażać tak dobrego i szlachetnego człowieka?

tomeczek174

racja tomeczek nikt nie jest doskonały a pomyłki zdarzają sie nawet internetowi :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
McKlop_

Eee... Prawda jest taka że zrobił więcej niż ty w całym swoim życiu ;P

ocenił(a) film na 1

no jasne, bo dluzej zyl. opierdzielac sie cale zycie i byc jednym z najpotezniejszych ludzi na swiecie, a po smierci byc uwazanym za polboga - jest czego zazdroscic, fakt.

użytkownik usunięty
McKlop_

Coby nie mówić, był inteligentny i wiedział jak wykorzystać swą pozycję.
Opcja "półbóg" mnie śmieszy :)

ocenił(a) film na 1

z tym sie zgodze.
wiesz, ciebie smieszy, mnie smieszy, ale kupa polaczkow go wielbi i sie do niego pewnie modli, cholera ich wie.

użytkownik usunięty
McKlop_

No. A pewnie 3/4 z nich nie zna prawdziwych przykazań.

ocenił(a) film na 1

ani tresci bibli. no, ale to nie moj problem, hoho. ja tez nie znam przykazan i zyje calkiem dobrze - smiem twierdzic ze lepiej niz oni.

McKlop_

A zrobiłeś coś dla innego człowieka? Dzielisz się dobrem i miłosierdziem?

Redox

Jak można pomylić "pedał" z "pełen" wg mnie nie była to pomyłka :-/ kto piszesz o Janie Pawle drugim i pisze nagle w tytule "pedał" o czym ludzie mysla... Niby profesjonaliści...

ocenił(a) film na 1
MlodyBosky

zgadzam sie! moim zdaniem to zydowski spisek majacy na cely zdyskredytowanie tego swiatlego przywodcy polskiego narodu! zdrada! skandal na skale swiatowa! od dzis bojkotujemy onet!

użytkownik usunięty
Redox

Oj dajcie spokój, wszędzie szukacie układów... Człowiek po prostu o czym innym pewnie myślał ;] Ja też tak czasem mam.

Redox

Redaktorzy Onet.pl to nie są roboty, tylko zwykl ludzie, którzy MOGĄ popełnić błąd, choć przyznaje, że to dziwny zbieg okoliczności, ale nie zagłębiajmy się teraz w ten temat bo to nie ma sensu.

Redox

Pomyłka jak pomyłka nie widzę różnicy między walnięciem takiej gafy o tym filmie jak o każdym innym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones