PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=249570}
7,0 75 786
ocen
7,0 10 1 75786
4,3 6
ocen krytyków
Karol papież, który pozostał człowiekiem
powrót do forum filmu Karol - papież, który pozostał człowiekiem

jak mozna byc takimi debilami zeby zmienic tytul z Karol na Wojtyła. Jaki byl tego sens ? 1 byla Karol, a 2 Wojtyła mimo że oryginalny tytul jest oczywiscie Karol. bez kitu czemu oni musze zawsze swoje 2 grosze wrzucic ?

pr0t

mi tez się tytuł nie podoba, tymbardziej, ze słyszałam kiedyś, ze bedzie on brzmiał "Jan Paweł II - papież, który pozostał człowiekiem" żeby było przeciwieństwo do "Karol - człowiek, który został papieżem". I moim zdaniem ta wersja, czyli "Jan Paweł II - papież, który pozostał człowiekiem" jest najlepsza!!

pr0t

mi tez się tytuł nie podoba, tymbardziej, ze słyszałam kiedyś, ze bedzie on brzmiał "Jan Paweł II - papież, który pozostał człowiekiem" żeby było przeciwieństwo do "Karol - człowiek, który został papieżem". I moim zdaniem ta wersja, czyli "Jan Paweł II - papież, który pozostał człowiekiem" jest najlepsza!!

pr0t

a nie lepiej poprostu:
Karol - człowiek, który został papieżem 2? lol2 bo ten tytuł co teraz jest jest dobijający :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones