PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=249570}
7,0 75 787
ocen
7,0 10 1 75787
4,3 6
ocen krytyków
Karol papież, który pozostał człowiekiem
powrót do forum filmu Karol - papież, który pozostał człowiekiem

dno dno dno 2/10

ocenił(a) film na 2

Kolejny film o papie heh może już dość tego i zabrać sie za jakiś ciekawszy temat a nie jedno i to samo bez sens totalny dialogi kretyńskie gra aktorska na poziomie przedszkolnego kółka teatralnego jednym słowem masakra!!!!!

slayer6

O Mój Boże! Chroń mnie... Kolejny film? Ten film powstał w 2006 roku! Jakby powstał w 2010.. to rozumiem... ale to był chyba dopiero trzeci! Idź sta człowieku i ukryj się w jakimś bunkrze, bo już zaczynam Cię szukać.

ocenił(a) film na 2
darek12322

haha juz sie boje takiej katoliczyny jak ty

slayer6

a czy ja ci powiedziałem, żebyś się mnie bał? No cóż, nie wydaje mi się.

slayer6

Ten film był okropny, nie dlatego, że był o papieżu. Po prostu ktoś nawalił(aktorzy, sceanariusz...wszystko)

ocenił(a) film na 9
Shrew27

A ja uważam, że film był bardzo dobry. Momentami ściskał za gardło.

użytkownik usunięty
slayer6

Oo ateiści atakują -.-

ocenił(a) film na 2

Nie wiesz będę się podniecał byle badziewiem takim jak ten film !!!

użytkownik usunięty
slayer6

ja mam poglądy lewicowe wręcz powiedziałbym sprzyjające Ruchowi Palikota,ale ten film jest genialny zarówno 1 jak i 2 bardzo dobre z przekazem ja wole zapalić jeszcze raz świeczkę ze wszystkimi na rocznicę śmierci JP2 niż słuchać Rydzyka,Kaczyńskiego i Solidarnych 2010 z akcją gdzie jest kryż.bo to Polska obudz się ze snu ja głosuje za tym co chce legalizacji

ocenił(a) film na 4
slayer6

nie mam nic do papieza ani nic, nie bede mowil o moich przekonaniach bo nie na to miejsce
ale film byl okropny
wyidealizowany, momentami az zenujacy, slaby scenariusz i wogole ciezko sie ogladalo a jako bonus ten okropny adamczyk, ten facet nawet najlepszy film pociagnie w dol ze 2oceny nizej

ocenił(a) film na 10
El_Magiko

super ale prosze rzedy nie obzarzac katolików bo wyszczy jesteśmy dziecmi Boga :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones