PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=249570}
7,0 75 787
ocen
7,0 10 1 75787
4,3 6
ocen krytyków
Karol papież, który pozostał człowiekiem
powrót do forum filmu Karol - papież, który pozostał człowiekiem

Wyciskacz łez

ocenił(a) film na 7

Film ten bardzo mnie poruszył. Morzecie wierzyć lub nie ale w kinie normalnie popłakałem się jak dziecko gdy to oglądałem. Zresztą nie tylko ja. Film zapewne poruszy każdego prawdziwego polaka, w koncu opowiada historie wielkiego człowieka a zarazem naszego rodaka.

ocenił(a) film na 8
Little_Jacob

Film cudowny - 10/10! Powstrzymywałam się od płaczu! - myślałam że nie dam rady.....
PS: Kupiłam sobie na DVD ;) Bardzo mi się podoba.

ocenił(a) film na 1
mnich141091

A ja powstrzymywałem się od śmiechu,widząc wyraz Polak,napisany z małej litery,to po raz kolejny pokazuje,że dzieci kochają Wojtyłę tylko na pokaz,skoro nie maja szacunku dla czegoś ,co reprezentował,polskości

ocenił(a) film na 1
krystianpoczta10

Możesz pisać tysiąc razy wielki rodak,ale ja i tak wiem,że to tylko dla Ciebie pusty frazes,spójrz na swój post i sam to oceń,zachowujesz się jak dzieciak,który mówi w stylu Słowacki wielkim poetą był.Ano może i był,ale daleko Ci o nim pisać...

ocenił(a) film na 1
krystianpoczta10

...skoro powołujesz się na bycie wielkim rodakiem,które to pojęcie według Ciebie zasługuje na małą literę .Zresztą pomijając literówkę,puste frazesy to często spotykane u ludzi bez argumentów,ale my wiemy,że kochasz papieża,tylko po co o tym trąbić?Bo rodzice pochwalą,czy też będzie lżej na sumieniu?Na zbawienie zapracuj dobrym uczynkiem,a nie bałwochwalstwem.

ocenił(a) film na 7
krystianpoczta10

Ajajajajajaj człowieku opanuj się trochę. Wiele wywnioskowałeś, po jakości mojej wypowiedzi. To twoje argumenty są puste, gdyż oczerniasz mnie tylko dlatego , że słowo Polak napisałem przez małe p. Jeśli tylko pod takim kryterium oceniasz ludzi to nie chcę z tobą dyskutować. Jesteś egocentrykiem, uważającym siebie za mędrca. Taki wielki z ciebie ekspert co? Nie wiem ile masz lat, ale sądzę że nie wiele. twoja wypowiedź to tylko przejaw prowokacji, która cóż udała ci się. Moją wadą jest to, że muszę wdać się w polemikę z trollem, zamiast przejść dalej. Ja nie zajmuję się bałwochwalstwem. Chciałem tylko wyrazić swoją opinię i odczucia związane z tym filmem (od tego jest forum nie?) Post dodany po roku czasu, gdyż dziś zauważyłem, że ktoś odpisał.(Rzadko używam tej opcji) Jednak to dowodzi o czym wspomniałem wcześniej, że nie potrafię się powstrzymać od dyskusji. Jeśli zdarzy się, że to przeczytasz to wiedz, że nie masz racji i błędnie uznałeś mnie za trolla, którym ty jesteś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones