PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=249570}
7,0 75 786
ocen
7,0 10 1 75786
4,3 6
ocen krytyków
Karol papież, który pozostał człowiekiem
powrót do forum filmu Karol - papież, który pozostał człowiekiem

Nic nowego

użytkownik usunięty

Tylko historia papieża, którą Polacy dobrze znają, nie pojawiło tu się nic z pontyfikatu papieża o czym bym wcześniej nie słyszał, więc to przeciętny film...

To nie miał być film fabularny wymyślony w główce jakiegos kiepskiego scenarzysty, tylko opowieść o życiu Papieża, nie wiem na co nowego można liczyć, JP II skandalistą nie był, wiedzieliśmy o nim wszystko. Jak każda biografia nie musi być interesujący, Ci którzy chcieli zobaczyć ten film po to, żeby dowiedzieć się niestworzonych historii zapraszam na obejżenie Matrixa...

Zgadzam się z mustak4. Ten film jest biograficzny i nie można wplątać w niego jakiś wydarzeń, które nie miały miejsca.

ocenił(a) film na 8
rose_4

To co przedstawiono w filmie to rzeczywiście wszystko co mozna było przedstawić. Czego jeszcze można chcieć od filmu który trwa ponad dwie i pół godziny?
Wiem o papieżu nie wszystko, ale dużo, bo jest (według mnei dalej ejst co z tego, ze odszedł) naszym rodakiem. Więc film mógł nudzić, bo pokazywano w nim sceny, które my dobrze znamy. Daje ocenę 8/10, bo podoba mi sę całokształ filmu. Nigdy nie oceniam filmów wyżej niż 9/10, bo jeszcze żaden film nie zasługuje na wyższą ocenę. Żaden nie jest doskonały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones