PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=249570}
7,0 75 787
ocen
7,0 10 1 75787
4,3 6
ocen krytyków
Karol papież, który pozostał człowiekiem
powrót do forum filmu Karol - papież, który pozostał człowiekiem

Film ciekawy ,ale obsadzenia Adamczyka w roli JP2 to totalna wtopa.Tak samo jak jego bardzo napięta skóra na twarzy.Film ukazuje mało takich scen jak rozmowa z młodymi,rozmowa o wojniem,spotkań z wiernymi...Gdyby był to film o takim Bendedyktcie 16 to by dostał 6/10 ,ale z sentymentu do JP2 mogę podnieść ocenę do góry.Jeśli ktoś chce zobaczyć ciekawszy film o tej tematyce to polecam ,, Jan Paweł II : Szukałem was...".

Heroes222

Zgadzam się. Adamczyk kompletnie nie pasuje do tej roli. Charakteryzacja do filmu- bardzo nienaturalna...
Film generalnie jest ok,jedyne co mnie osobiście razi to właśnie pan Adamczyk... Moim skromnym zdaniem, rolę naszego papieża powinien odgrywać ktoś, kto gra w naprawdę dobrym kinie, a nie w połowie głupich komedii romantycznych i serialach.

ocenił(a) film na 7
kasiulka17_89

Tak,myślimy podobnie.Już myślę ,że John Voight zagrał bardziej przekonywująco.

ocenił(a) film na 10
Heroes222

A według mnie obsadzenie do tej roli Adamczyka było strzałem w 10 i nie mówię to dlatego, że się nie zgadzacie ale dlatego, że Adamczyk najbardziej pasował do tej roli i w sposób przekonywujący odegrał rolę JP II.

Heroes222

Mnie jedyna rzecz, która intryguje w tym filmie to to, że Papież się wyraźnie starzeje, a reszta wcale

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones