PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=249570}
7,0 75 782
oceny
7,0 10 1 75782
4,3 6
ocen krytyków
Karol papież, który pozostał człowiekiem
powrót do forum filmu Karol - papież, który pozostał człowiekiem

12/10

ocenił(a) film na 9

Powinien być Oscar :):):):):):):):):):):):):):):):)

ocenił(a) film na 1
_natka

Oscar? Ha ha ha ha ha ha ha. Czy ty kobieto ocipiałaś? Ten film to dno. Badziew. Wszyscy obiektywni, najlepsi krytycy jednym chórem mówili, że ten film jest marny. Słaba, bardzo słaba gra aktorka, sztuczny Adamczyk. Film ci się podoba tylko dlatego, że jest o papieżu. Nie masz w sobie za grosz obiektywizmu. Ten film to porażka. W Polsce jak ktoś coś zrobi - film, napisze książkę, stworzy muzykę o papieżu, jakiś księżach, siostrach zakonnych, kościele, Jezusie, Maryi itp. to żeby był to największy gniot to i tak ogłoszą, że jest wspaniały, bo jak film o papieżu czy Jezusie może być kiepski? Jak tak można powiedzeć? Jak czytam takie komentarze jak twój to mam ochotę wyjechać z tego klerykalno - kościelnego państwa.

ocenił(a) film na 5
Belzebub_2

z tym, że film ogólnie jest słaby to się zgadzam. ale stwierdzenie, że Adamczyk zagrał sztucznie to już przegięcie, jego gra jest naprawdę świetna

Belzebub_2

Szkoda słów na to co napisałeś. Dobry pomysł z tym Twoim wyjazdem, popieram. Nie podoba Ci się kraj, to do widzenia. Po co psuć innym nerwy.

ocenił(a) film na 10
jonaszmiauczynski

Oscar za muzykę^^ no i może dla Adamczyka ale na 1

ocenił(a) film na 10
_Holly_

sorry tam gdzie pise zna 1 miało być za pierwszą część

ocenił(a) film na 3
Belzebub_2

Belzebub zgadzam się z tobą w 100%. Popatrzcie na ten film obiektywnie! Nie wiem jak inni ale ja nic nie "poczułem" oglądając ten film, po prostu jest nudny ciągle płacz i tyle. A takich jak ja: czyli niewierzących skazuje się na potępienie :/ tylko za co?? Za odmienną wiarę??

Belzebub_2

a czy Ty musisz słuchać wszystkich krytyków? to już nie można miec własnego zdania? Może to Ty nie masz własnego zdania, tylko opierasz sie na wypowiedziach krytyków. acha i Adamczyk nie zagrał sztucznie, to jeden z najlepszych polskich aktorów... Mi też się podobał.. bo był o papieżu. A to chyba dobrze, że ludzie lubią i podobają im się rzeczy związane z religią. chodz są ludzie odmiennego zdania.

Belzebub_2

O tym Oskarze to mogła bym podyskutować.
,,Oscar? Ha ha ha ha ha ha ha. Czy ty kobieto ocipiałaś?" Bezlebub nie rozumiem dlaczego obraziłeś swojego przedmówcę. To, że tobie nie podobał się film, to nie oznacza, że ktoś, kto ma inne zdanie na ten temat musi od razu być ,inny". Tego właśnie nie cierpię w społeczeństwie polskim. Brak tolerancji. Szkoda, że wileu Polaków nie szanuje zdania innego człowieka.

ocenił(a) film na 10
_natka

bardzo dobry film ale 12/10 to za duzo jest wiele innych lepszych filmow co do oscara to sie zgadzam zasluguje i to bez dyskusji a co osob kturym sie nie podobal to sie po prostu nie znacie na dobrej kinematografi

użytkownik usunięty
DonVito_4

Tak, tak skarbie. A takie osoby jak ty, "kturym" podobał się ten film :
jesteście przekłamani, zauroczeni...
Ale oskar za co do cholery?! "No bo religijny, dzięki naszemu "świętemu" Papieżowi mamy dziękować za to że jest naszym Papieżem i jest święty" Innego wytłumaczenia nie ma.
Takie podejście to mnie, kurwa, wkurza!

_natka

Yeah babe ;P

użytkownik usunięty
Jorjan

Belzebub, zgadzam się oczywiście...

_natka

Z tym Oskarem to mogłam bym podyskutować.
,,Oscar? Ha ha ha ha ha ha ha. Czy ty kobieto ocipiałaś?"
Belzebub nie rozumiem dlaczego obraziłeś swojego przedmówcę. To, że ktoś ma inne zdanie niż ty to nie oznacza, że jest ,,inny" albo gorszy. To jest właśnie wielka wada Polaków. Brak tolerancji i szacunku dla innych osób.

_natka

Film był świeeeeeeeeeeeeeeeeetny!!!!!!!!!!!!!!!! I nie mówię tego tylko dla tego że był o papieżu, tylko naprawdę mi się podobał. Powinna być przynajmniej nominacja do Oscara:).

ocenił(a) film na 1
Hitek

od razu 15 nominacji, i 15 zwyciestw! a co sobie bedziemy zalowac!

ocenił(a) film na 1
_natka

brawo! dac jej herbaty! chociaz moim zdaniem 1 Oscar to troszke za malo. moze 10 co? to okragla liczba, milsza dla oka.

McKlop_

E tam 10. Powinien być Oscar honorowy za wkład w kinematografię wschodnioeuropejską. Te procesje szkolne i zakonne do kin...to jest kierunek w jaki powinniście inwestować "panowie"!! ;PPP

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones