PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=149809}

Karol - człowiek, który został papieżem

Karol, un uomo diventato papa
6,9 166 471
ocen
6,9 10 1 166471
4,7 12
ocen krytyków
Karol człowiek, który został papieżem
powrót do forum filmu Karol - człowiek, który został papieżem
stasiu_1

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi

AvidaDollars

klasyk :D

ocenił(a) film na 6
AvidaDollars

W mojej skali 1/1
P.S Nawet fajna d. z ciebie, ale tak z twarzy bo reszty nie widzę, chociaż może kiedyś mi pokażesz. ELO.


EDIT:
Jednak nie, po przejrzeniu profilu widzę, że masz słaby gust filmowy, bez odbioru :-(

ocenił(a) film na 6
AvidaDollars

EDIT2:
Może jednak z tym gustem da się coś zrobić

ocenił(a) film na 6
AvidaDollars

Może ja mogę ci jakoś z tym pomóc ;-)

ocenił(a) film na 6
AvidaDollars

Mad Max na 10? Wilk z Wallstreet na 10? Widać, że nie widziałaś co to dobry film, dawaj do mnie to zobaczysz ;-)

samudaripen_porajmos

Napisała to osoba, która oceniła "Nietykalnych" na 10...

ocenił(a) film na 6
dziub_dziub1

Tak! Masz racje, oceniłem ten film na 10, ponieważ Intouchables, to arcydzieło. Masz z tym jakiś problem? Jesteś w stanie, to merytorycznie zakwestionować? Jeżeli tak, to słucham.

samudaripen_porajmos

Chyba nie zrozumiałeś przesłania mojego komentarza. Chciałem Ci uświadomić, że to co dla ciebie jest 10 dla innych może być słabe i na odwrót, więc pisanie, że ktoś nie wie co to dobry film jest śmieszne a nawet żałosne.

ocenił(a) film na 6
dziub_dziub1

Powinniśmy być dla siebie na wzajem bardziej surowi, to że lubisz na przykład pierwszą lepszą telenowelę z publicznej telewizji, nie znaczy że powinieneś oceniać ten serial na 10/10. Ludzie są za mało surowi dla siebie oraz swojego otoczenia, chcą pozować na pomocne ciocie, które nie chcą nikogo zranić, przez co tak na prawdę ranią siebie i wszystkich na około. To jest wszędzie, od lokalnej restauracji, po wybory polityczne- ludzie są za mało surowi, za dużo chcą dawać za darmo, zapominając o tym, że altruizm jest jak popełnianie samobójstwa, tylko po to by zrobić komuś dobrze.
(Ayn Rand na zawsze w moim sercu.)

Co do Twojego poprzedniego komentarza- jasno z niego wynika, że nie zgadzasz się z moją oceną tego filmu, widzisz może ja się mylę, ale nie potrafię tego zauważyć, więc wyłóż co ci leży w sercu na temat tej produkcji, może i ja to dostrzegę, wtedy Ty zyskasz na pewności siebie, a ja po prostu wzbogacę się o kolejne spostrzeżenie, będę bardziej krytyczny, a jak wiadomo obiektywna krytyka, to jedna z najlepszych rzeczy pod słońcem. Amen. Pozdrawiam.

samudaripen_porajmos

Kim ty jesteś typie xD Nie mam zamiaru sie ani z Tobą zapoznawać, ani wchodzić w żadną dyskusje

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
ocenił(a) film na 6
pawlacz2137

a co cię to boli?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
AvidaDollars

jest możliwe...

AvidaDollars

watch out we got a special snowflake over here

ocenił(a) film na 3
samudaripen_porajmos

Ktoś tu nie ruchał.

ocenił(a) film na 7
AvidaDollars

A tobie kto daje prawo do wyzywania kogoś od czubków i psycholi?

ocenił(a) film na 7
AvidaDollars

To było do ciebie.

ocenił(a) film na 3
AvidaDollars

Jest plakat kolejnej części filmu i Karolu!!!
http://img.myepicwall.com/2012/01/503f5d2a9876d4b21a5a1938aff4c550.jpeg

stasiu_1

jeszcze jak...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones