PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=149809}

Karol - człowiek, który został papieżem

Karol, un uomo diventato papa
6,9 166 504
oceny
6,9 10 1 166504
4,7 12
ocen krytyków
Karol człowiek, który został papieżem
powrót do forum filmu Karol - człowiek, który został papieżem

Moje odczucia są takie że film ten został zrealizowany dobrze, jest (z tych co oglądałem) najlepszą adaptacją osoby Karola Wojtyły jednak część druga "Karol - papież który pozostał człowiekiem" przypadła mi do gustu jeszcze bardziej, być może dlatego że ukazywała bytowanie ziemskie Jana Pawła 2 gdy byłem już na świecie, jego dojrzałość i dostojność a także prawdziwą godność w jakiej odchodził.

Martinus_filmweb

Za wykonanie techniczne, ciekawe przedstawienie losów młodego Papieża zasługuje w moim rankingu na 8 z minusem(minimalnie mniej od części drugiej).

Martinus_filmweb

Szanowni rodacy: nigdy nie wierzcie szyderczym oszczercom którzy próbują insynuować czy pomawiać papieża Jana Pawła II uwłaczając jego Błogosławionej a niebawem zapewne Świętej Osobie i próbując insynuować jakoby świadomie ochraniał czy wiedział o jakimkolwiek pedofilu czy homoseksualnym kapłanie. Każde środowisko posiada w swoich podwojach osoby kilku-licowe, także kościół katolicki nie był w stanie w 100% ochronić i obronić się przed plewami które powodują skazę i ujmę ukierunkowaną na jego głowę - Papieża. Wiem na pewno że Jan Paweł II był osobom krystaliczną - jest na dzień dzisiejszy w telewizji, internecie, prasie tak duże stężenie nienawiści i pomówień że apeluję co do światlejszych i mądrzejszych osób (szczególnie pokolenia Jana Pawła II i młodszych)- nie pozwólcie sobie robić wody z mózgu. Stężenie zła jest w obecnych czasach niekiedy ogromne - płotki w postaci drobnych satanistów czy polscy pseudo-iluminaci wiele nie mogą - są maleńkimi pioneczkami, marionetkami którym odebrano jakąkolwiek pozytywną świadomość. Uważam że wybór na Papieża Benedykta XVI był dobrym wyborem, jestem przekonany - chcę wierzyć że większość księży, kapłanów pełni swą funkcję, posługę z powołania i nie pozwolą swojemu nikłemu odsetkowi, sprzeniewierzonym zakałom kalającym habit zbyt długo bezkarnie funkcjonować. Takie nikczemne pomówienia pojawiające się co do osoby Głowy Kościoła i zwierzchnika katolików powodują że "moce nieczyste" próbują podkopywać podwaliny kościoła i "przemóc jego bramy". Weryfikujcie i przesiewajcie informacje podawane przez różnorakie plewy.

Martinus_filmweb

Podobne perfidne i oszczercze informacje wysysane z opętanych i satanistycznych lub co gorsza iluminackich palców mają sytuację co do osoby obecnego Papieża który był podczas konklawe jednym z najlepszych kandydatów i przez cały czas od tamtej pory stara się dobrze służyć i przewodzić katolikom. Eskalacja zła sięgnęła nawet osób które na co dzień były wilkami w owczej skórze i przebywały w jego najbliższym otoczeniu.

Martinus_filmweb

Chodzi o kamerdynera.

Martinus_filmweb

*osobą krystaliczną, *próbują insynuować - pisane w pewnych silniejszych emocjach

Martinus_filmweb

To samo tyczy się większości zakonników - przecież raczej nikt nie zamyka się w odosobnieniu z przyczyn innych jak wiara i powołanie, pamiętajcie że zło często szuka ofiar posługując się fałszem, insynuacjami, pomówieniami.

Martinus_filmweb

Poluje często na jednostki słabsze psychicznie i fizycznie a do tego w niektórych kwestiach życia mniej ukształtowane, wykształcone czy świadome.

Martinus_filmweb

Tylko jednostki wybitne w wierze, miłości do Chrystusa, postanowieniach, mądrości, czy wielkiego poszanowania bliźnich - zarówno płci żeńskiej jak i męskiej potrafiły w pełni świadomie stawić mu czoła w skumulowanej, skondensowanej postaci i wyjść zwycięsko nie z odbytej batalii a z wojny którą wygrali - przecież jest udowodnionych wiele cudów dokonanych za pośrednictwem czy wstawiennictwem nieskazitelnego franciszkanina Francesca Forgione.

ocenił(a) film na 8
Martinus_filmweb

opanuj sie, kto to przeczyta

Pancefaust

Opanowanie to moje "piąte imię", nie podoba mi się fakt że różnorakie plewy poniżają osoby dzięki którym żyją w wolnym nietotalitarnym kraju - nie pomyślą że niektóre z wymienionych Person czyniły rzeczy więcej warte niż zarobek życiowy 50 - ciu Donaldów Trumpów zebranych do kupy.

Martinus_filmweb

A szacowny Benedykt XVI po pokojowych wojażach do Libanu staje się dla mnie Papieżem co najmniej na ocenę dobry + i ugruntowuje mnie w mojej bardzo pozytywnej opinii o nim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones