PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703046}
3,1 2 233
oceny
3,1 10 1 2233
2,8 5
ocen krytyków
Karol, który został świętym
powrót do forum filmu Karol, który został świętym

Indoktrynacja młodego umysłu, to gorsze niż gwałt i bardziej obrzydliwe.

Rittner

czytając takie wypowiedzi, jestem za aborcją

olsonxo

Spodziewam się , nie od dziś wiem, że wasze katolickie zasady stosujecie tylko okazjonalnie, w końcu aborcja w Polsce to procentowo rozwiązanie stosowane najczęściej wśród katoliczek.

użytkownik usunięty
olsonxo

Niestety, twoi rodzice jej nie dokonali. Szkoda. A autora popieram, w tym chorym kraju gdzie nie spojrzeć, tam kościół czy kult papieski.

olsonxo

ja czytając wypowiedzi Rittnera jestem za eutanazją

Rittner

Karol, Papiesz ktury zostau kreskuwkom

Rittner

Każdy wierzy w to co chce...

shiva_171

Tu nie chodzi o wiarę (chociaż krew mnie zalewa jak widzę że ludzie myślą chrześcijanin=katolik co jest oczywistą bzdurą) ale oto że JP2 był tylko zwykłym papieżem, a tu jest wynoszony na niebiosa. Ile jest filmów o Mikołaju Koperniku, postaci o wiele ważniejszej w historii Polski?

Rittner

Kult JP2 to czysty stalinizm, każdy normalny człowiek to wie.

DiegoGonzales

tylko ktoś niespełna rozumu może porównać Jana Pawła II do Stalina(największego ludożercy XX wieku)

maciekd_filmweb

Nie JP2 (GMD XD) tylko jego kult, do kultu Stalina. Faktycznie, kult Stalina to były monumentalne pomniki, panegiryki często dobrej jakości, mimo treści pochwalającej dyktatora. Tymczasem pomniki JP2 to kicz, a wierszyki o nim to szczyt grafomanii.

użytkownik usunięty
DiegoGonzales

dokładnie, zgadzam się z tym, jemu nawet chyba niespecjalnie przeszkadzało to że już za życia stawiano mu pomniki, ulice nazywano jego imieniem itd, a wszystko ku "chwale tego wielkiego myśliciela", ehhh polaczki...

Rittner

Masz racje ten film to umysłowa pedofilia

ocenił(a) film na 2
Rittner

zamknijcie te parszywe mordy

Rittner

Haha no i wreszcie ktoś odważny coś mądrego napisał. Propsy!

ocenił(a) film na 7
Rittner

A może byście tak wreszcie zaczęli odróżniać katolików od katoli?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones