PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703046}
3,1 2 228
ocen
3,1 10 1 2228
2,8 5
ocen krytyków
Karol, który został świętym
powrót do forum filmu Karol, który został świętym
elemelek

Obejrzałem to właśnie i super! Mietek dał niezłego czadu! Nieźle się uśmiałem! A ten film planuje któregoś dnia obejrzeć! ;)

użytkownik usunięty
elemelek

Fakt.
Profilaktycznie jedyneczka dla filmu.

elemelek

Mieciu jak zwykle w formie :D

ocenił(a) film na 2
elemelek

Po obejrzeniu samego filmu jestem zawiedziony. W "Karolu..." jest mnóstwo scen wartych wyśmiania, a on je pominął kosztem znęcania się nad poziomem animacji i klatkami w których "papież się dziwnie patrzy".

elemelek

Co to za sepleniący pedau z brodą drwala ?

użytkownik usunięty
tkow

Najlepszy krytyk na polskim youtube

Trudno. Co zrobić. Wygląda jak naćpany ... młody, "zdolny", niezależny, poje.any.

ocenił(a) film na 1
tkow

Chodzą plotki że nie nakręcił jeszcze niczego na trzeźwo . PS: Jest zajebisty .

SlasherManiak

Każdy ma swoje problemy ... jest h.jowy.

tkow

h*jowy to jest ten film wyrzygany przez jakieś miernoty, które brały LSD przed tworzeniem ;)

Ja tam wolę Dema3000 :P.

Wezum

Tego od "Piosenki o długopisie"? :)

Wezum

Dem? gosciu to zwykly celebryta yt, co sie wszedzie pcha a na niczym sie nie zna

Ichabod jest jeszcze lepszy. Polecam jego recenzje.

Trojden

Ichabod to jakieś nieporozumienie moim zdaniem :D

Hardkorze_

i moim

Hardkorze_

Dlaczego tak sądzisz?

użytkownik usunięty
Trojden

Niekiedy nie ma pojęcia o czym mówi, ma strasznie wyniosły ton wypowiedzi, a jego znajomość w dziedzinie kinematografii jest nikła. Dlatego.

Dodam jeszcze, że jego oceny są czasem bardzo subiektywne. A nawet jeśli chodzi o jego znajomość komiksów to są osoby bardziej w tym temacie zaznajomione jak np. UncleMroowa.

użytkownik usunięty
Wezum

Dokładnie. Komiksy z serii Avengers zaczął czytać dopiero, gdy zaczęło się robić głośno o filmie. Po czym wydał film, w którym uświadamiał "mniej doinformowanych" jakby siedział w owej serii co najmniej kilka lat. Trochę słabe.
Również polecam UncleMroowe, koleś z pasją, no i mówi w miarę rozsądnie.

Wezum

No jeśli to są jego oceny to muszą być subiektywne. Nie ma czegoś takiego jak obiektywna recenzja

Hardkorze_

A mroova i komiksomaniak ?

Hardkorze_

Ichabod wylansował sie na tym, że pojechal zielona mile. a zrobił to aby narobic szumu wokół siebie. gosciu wypowiada sie o rzeczach na których sie ie zna (star wars), a robi z siebie znawce. takich powinni wyrzucac z yt

elemelek

mieciu dobry ziomek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones