PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750312}
5,9 29 286
ocen
5,9 10 1 29286
5,2 19
ocen krytyków
Godzilla vs. Kong
powrót do forum filmu Godzilla vs. Kong

Czegoś zabrakło...

ocenił(a) film na 6

Fabuła wiadomo - żadna. Jako spektakl do obejrzenia - ujdzie. Chociaż właśnie - czegoś mi zabrakło. I będę się czepiał prawie wyłącznie tylko CGI. Są dobre momenty, przyznam ale brakuje... no nie wiem... chyba perspektywy lub proporcji, człowiek się gubi. Jako przykład podam grę - God of War 2. Bohater był malutki, świat był wielki, bogowie byli przedstawieni w taki sposób, że aż włosy stawały dęba na rękach. Było czuć rozmiar tego świata, przeciwnicy byli przeogromni, budowle gigantyczne i to się naprawdę czuło. W tym filmie, mimo starań grafików, właśnie tego mi zabrakło. Jako grafik na plus oceniam postaci, Kong super, Godzilla jeszcze lepsza, ruchy całkiem spoko, walki również. Ale zabrakło tego czegoś. No i te technologie "z dupy" rodem z Avengersów, jakieś cuda antygrawitacyjne. Bardzo dużo techologicznych bzdur włącznie z HEAV strzelającymi rakietami w świecie, gdzie nie wiadomo jak do końca zachowuje się grawitacja. Ech, dużo tego. A film oglądałem w super jakości na super ekranie więc nic mi nie umknęło. Mam wrażenie, że twórcy skupili się za bardzo na detalach typu woda, śnieg i cząsteczki, których w tym filmie akurat nie brakuje. Zabijacz czasu na nudną sobotę. I tyle.

ocenił(a) film na 5
ad3k77

tak, jedyne co zabrakło to trzymanie się tematu czyli walki Kong vs Godzilla. Zamiast tego przez pół filmu otrzymujemy mistyczną podróż do wnętrza ziemi w wykonaniu bajki dla dzieci. gdyby twórcy całkowicie porzucili te bzdurę i skupili się na większej ilości scen z udziałem Konga i Godzilli, prawdopodobnie otrzymalibyśmy to coś co nam brakuje.

ocenił(a) film na 4
peju

Bez tej mistycznej podróży Kong nie zdobyłby topora i nie rozwalił Mechagodzilli :D

Logan87

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

peju

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

ad3k77

brakowało ci TERCETU EGZOTYCZNEGO????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones