PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=61}

Goście, goście II - korytarz czasu

Les Couloirs du temps: Les visiteurs 2
6,8 48 057
ocen
6,8 10 1 48057
7,3 3
oceny krytyków
Goście, goście II korytarz czasu
powrót do forum filmu Goście, goście II - korytarz czasu

Najlepsza komedia!!!

ocenił(a) film na 10

Dla mnie jest to najlepsza komedia na tej planecie. Gdy oglądałem ten film pierwszy raz
myślałem że nie wytrzymam ze śmiechu (były potem straszne bule brzucha ale to nic). Dla
takich filmów się żyje :)

Zuney

Mnie się to prawie wcale nie podobało. Czułem, że twórcy silą się, jakby tylko dla kasy, za nic mając elementarne zasady, które obowiązywały w jedynce. SPOILERY. Żeby przenieść się w czasie po wypiciu eliksiru wtedy trzeba było jeszcze wygłosić zaklęcie. Tu, nic z tych rzeczy, więc przenoszą się co chwilę bez ładu i składu. Ja się nie dziwię aktorce Valérie Lemercier grającej Frenegundę, że nie zagrała w dwójce skoro tylko zobaczyła scenariusz;-) Ale czy do licha nie można było w tamtych czasach znaleźć takiego samego Renault Safrane, któremu wówczas sygnet zrobił dziurę w dachu, tylko bezwstydnie podsuwać widzom pod oczy VW Passata?
Ja przy jedynce też miałem bóle brzucha ze śmiechu, bo to była wyjątkowo udana komedyjka, ale tutaj zdołałem znieść tylko godzinę.

Zuney

Popieram. Ja przy scenie gdy próbowali pomagać strażakom popłakałem się ze śmiechu :)

ocenił(a) film na 8
Zuney

jedynka i dwójka wymiata,ubaw po pachy ,sceny z saracenem,telewizorem i pożar jak kolega napisał mistrzostwo swiata,czekam na 4,5,6,7 cześć

ocenił(a) film na 9
Zuney

Świetna komedia w wydaniu francuskim , bomba , kiedy bym nie ogladał zawsze się śmieję . Niepotrzebnie 3 cześć puścili w amerykańskie łapy stracił na swoim uroku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones