PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1034}

Chłopięcy świat

This Boy's Life
7,7 41 374
oceny
7,7 10 1 41374
7,1 15
ocen krytyków
Chłopięcy świat
powrót do forum filmu Chłopięcy świat

W tym filmie Di Caprio udowodnił, że jest prawdziwym aktorem, był równorzędnym partnerem dla zawsze doskonałego Roberto de Niro. Mocny film, wirtuozeria aktorska.

ocenił(a) film na 8
Marcuss

No może ni równorzędnym, ale zdecydowanie pokazał, że potrafi grać. Powoli uwalniam się od traumy jakij doznałem śpiąc kiedyś na wakacjach przez tydzień w jednym pokoju z kilkonastoma plakatami z jego podobizną (to były ciężkie czasy 'Titanica')

ocenił(a) film na 9
alhaim

Nie wiem czemu bicie się używać określenia że DiCaprio zagrał równie dobrze jak DeNiro skoro sam reżyser podkreśla Jak dobrze zagrał leo a recenzenci Bardziej zwracali uwagę na graną przez niego postać i nie szczędzili mu pochwał...

ocenił(a) film na 9
ete19

Popieram:)
Leo zagrał rewelacyjnie:)
Ogólnie film mnie lekko zdołował:(

ocenił(a) film na 9
CzarnaKrwinka

Mnie też na początku film zdołował ale potem pomyślałam ze ma on w sobie dużo pozytywnego Chłopak jednak wyrwał się z pod władzy tyrana i udowodnił sobie i innym , że jest kimś...Oczywiście swietna rola Leo Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Marcuss

zgadzam się ale mi nie pasowało jednak to iż DiCaprio to chłopiec przez cały film - mam tu na myśli fakt, że jego koledzy np: te wiejskie obszczymurki przerastały go wiekiem, a jemu dodawano na sile lat..
może jednak odniosłem mylne wrażenie, może po prostu wolniej dojrzewał i ubierał się jak rówieśnicy.. mimo iż drażniło mnie to, jestem pełen podziwu dla tego filmu.

ocenił(a) film na 9
sah

a wiesz aktorów zawsze dopasowują do wieku bohatera a on i tak od niegowiekiem nie odstawal bo mial chyba wtedy 17 lat tylko mlodziej wygladal Pozdrawiam

Marcuss

mnie szczerze mowiac irytowal caly ten watek niegrzecznej mlodziezy. bunt mlodzienczy zbyt przerysowany jak dla mnie.

ocenił(a) film na 9
film_webka17

ale pewnie taki bunt mial miejsce w zyciu bohatera ale trzeba by p;ewnie przeczytac pamietnik Wolfa

ocenił(a) film na 8
Marcuss

Zgadzam się że DiCaprio pokazał w tym filmie co potrafi. Jednak że był równorzędnym partnerem do Roberta de Niro uważam za lekko przesadzone...

ocenił(a) film na 7
anma_2

A ja absolutnie nie zgadzam się...........po prostu obaj zagrali świetnie i niezwykle trudno powiedziec, że Leo był gorszy. Myślę czasem, że ludzie po prostu z góry zakładają, że Leo nie może zagrac tak dobrze jak Robert D. No bo jak to, ten chłopiec z Titanica????????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones