PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31689}

Cena strachu

Le salaire de la peur
7,9 8 123
oceny
7,9 10 1 8123
8,1 13
ocen krytyków
Cena strachu
powrót do forum filmu Cena strachu

Ja osobiście byłem pewien że któraś para nie dojedzie do końca (choć oczywiście wcale nie mówię że miałem rację). Naturalną reakcją było więc kibicowanie jednej z par. Ja stawiałem na Bimbe i Luigi'ego- to postacie dające się lubić i może nie tak barwne jak pozostała dwójka, ale mające w sobie coś. W przypadku Bimby była to interesująca przeszłość, a w przypadku Luigi'ego serdeczność i poczucie humoru. Natomiast Jo i Mario byli dla mnie postaciami których ni cholery nie mogłem polubić (przynajmniej na początku filmu). Nie podobało mi się wcale cwaniactwo Maria i to jak traktował Linde. Jo natomiast znielubiłem po scenie w barze kiedy musiał pokazać "kto tu rządzi".
W czasie podróży można zaobserwować zmiany zachodzące w charakterach bohaterów i zmienić opinie o nich i to kilkukrotnie. Mimo wszystko jednak miałem przez cały czas nadzieję że to właśnie Bimba i Luigi wyjdą z tego cało.
A wy? Której parze kibicowaliście? Albo chociaż której kibicowaliście bardziej?

ocenił(a) film na 6
Lucky_luke

ciężko powiedzieć której parze...ja wyczuwałem od samego początku, że dla nikogo się ta historia dobrze nie zakończy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones