PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=175285}
7,1 456
ocen
7,1 10 1 456
Święty Franciszek z Asyżu
powrót do forum filmu Święty Franciszek z Asyżu

Przepiękny Film

ocenił(a) film na 10

Najlepszy film ukazujący życie Św. Franciszka z Asyżu. Bardzo wzruszający zwłaszcza pod koniec filmu . Dla tego filmu daje najwyższą ocenę 10/10 . Również polecam .

ocenił(a) film na 8
Gizmo77

Ja zaś uważam że reżyser za bardzo koncentrował się na biografii pomijając interpretację tej osoby. Franciszek był za wielkim geniuszem duchowym aby tylko pokazywac fakty z jego życia: owszem fakty w świetle czegoś. W tym idealny był Zeffirelli w "Brat słońce siostra księżyc" (także pod tytułem "Pieśn słoneczna") oraz Roberto Rossellini w "Franciszku kuglarzu bożym"

Frank

Akurat w "Historii Świętego Franciszka" cenię to że skupił się na biografii, reżyser przedstawił nam historię tego człowieka a zinterpretować musimy już sami. Nie zawsze dobrze jest dać wszystko na talerzu.

Hochimasaki

W "Historii Świętego Franciszka" właśnie zabrakło mi trochę tej interpretacji

slava966

"Historia Świętego Franciszka" jest lepsza bez wciskania na siłe interpretacji. Spróbuj ruszyć głową...

karok47

Niektórzy czekają tylko aż im się wszystko na talerzu poda...

A film całkiem dobry :)

Gizmo77

:Historia Świętego Franciszka" bardzo mi sie podobała. Film wzrusza i dale do myślenia :)

kwarecki

Daje do myślenia ::) Bardzo mi się podobał, jeden z fajniejszych filmów religijnych jakie w życiu oglądałem :)

bonanza1911

Też uważam że to jeden z najlepszych filmów religijnych :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones